bugün

sevgililer gününde bile o acizliğini üstünden kenara atamayıp yalnızlığı ile arkadaş gibi gece sarılıp uyuyacak olan aciz ve ezik tiptir. yazık çok üzüldüm.
sevgililer gününde yalnızlık diye bir şey yoktur, az peçete vardır.
yalnız değilsiniz aşkınız sağ eliniz kadar uzakta.
(bkz: gelmeyin üstüne yiğidimin)
(bkz: geceliği giy de gel bir faydan dokunsun bari)
tutturdunuz bir 14 şubattır gidiyor, yeter lan. umarım 3 taksitle aldığınız hediyenizin, birici taksidini ödemeden sizi şutlar.

asil duyguların insanıdır.

edit: imla.
evet sözlük.
ben ezik ve büzüğüm.
bu durumdan şikayetçi miyim.
aslında hayır.
o zaman eller havaya! *
benim böyle arkadaşlarım var ama genelde bilerek yapıyorlar sevgililer gününden önce ayrılıp 3 gün sonra başka biriyle çıkmaya başlıyorlar.Gerçi benim durum daha vahim ben ayrılamıyorum bile.
ne eziklik ne de acizliktir. asıl konu ne biliyor musunuz sevgili uludağ sözlük yazarları? vallahi bende bilmiyoum. telaş yapmayın yani.
sevgilisi olan üstün, mükemmel, güçlü, yaratılış harikası abilerimizin bugünkü konusu olmuştur. şeref duyarız.
yalnız geçirmeyenlere göre ezik tiplerdir. tabii ki ezik değilsiniz. ben de o eziklerden olacağım gibi.
sevgilimle 14 şubatı kutlamayacağımız için her türlü yalnız geçirmiyorum.
biraz saçma oldu ama öyle.
lan baya baya saçma oldu, ama yalnız değilim.
14 şubata damsız girmek o kadar da kötü değil ya. değil de mi? biri onaylarsa mutlu olurum.

edit: mutlu oldum.
"verir mi lan acaba?" diye günlerdir kendini yemekten yeğ olan ezikliktir.

ben söyleyeyim, muhtemelen vermeyecek, o yüzden çok masraf etmeyin. zaten 1-2 hafta sonra ayrılacak senden, hatta şimdiden ayrıl.

not: ben bu yazıyı hoşlandığım kızın erkek arkadaşı olan ibneye yazdım.
silik yemiş yazar sözü.

o değilde sevgilier gününde sevgilisiz geçirmek insana koyar be abi.
yerim ticari metasını amk. yoksa yoktur sevgilin. valla kendim adına isterdim bugün gezeyim dolaşayım günü kutlayayım sevgilimle. ama kısmet değilmiş. bu vesile ile tüm çiftlerin sevgililer gününü kutlar. yalnızlara geçmiş olsun diler, kıskananlara bacağımın girmesini temenni ederim.
millet sevgilisi ile disari cikarken evde oturup mal mal dizi izleyecek kesimdir.
comardir, ve referandumda evet oyu kullanacaktir.
sevgisini yalnız bir gün yaşayabilenlerden daha ezik ve aciz değildir.
üzülünülecek bir tarafı olmayan insanladır. abartmayın lan bu kadar..

görsel
sözlükte bolca bulunan yazarlardır. umudunuzu kaybetmeyin bu süreçte.
güncel Önemli Başlıklar