bugün

3 kuruşluk şeylere 5 kuruş ödeyip düdüklenmemektir.
gayet doğal bir şeydir. herkesin sevgilisi olacak diye bir kaide yoktur. kişininde biraz şansına bağlıdır tabi.
en iyisini yapmaktır.
(bkz: bitse de gitsek)
dertsiz tasasız bir gün (bkz. bekarlık sultanlık)
Bugünün adı sevgililer günü kimisinin sevgilisi var, kimisi yalnız kutlayacak bugunu...
Yalnızlığın vermiş olduğu bir düşüncemi sizinle paylaşmak istiyorum ki; Bugun sadece sevgililerin kutladığı bir gün harici; birbirini seven, saygı duyan insanların birbirlerine duydukları sevgiyi dile getirmeleri gereken gündür.

En sevdiğiniz bir arkadaşınıza ya da ailenize "iyiki hayatımdasınız, ne mutlu sana senin gibi bir arkadaşım var" denmesi gereken ve yüzde beliren mutlulukla mutlu olunması gereken dostça bir gündür bugun...

ya da
Yalnızlığımı böyle avuttuğumu düşünüyorum.
günü ile biten her şeyi kutlumak zorunda olduklarını sanan gerzeklerin bunalıma girdiği durumdur. hadi kızları anladık onların yaşam gayesi zaten asalaklık her fırsatta kendine hediye aldırıp erkeği sömürmek için yapmadıkları cambazlık kalmaz tamam da peki erkeklere ne oluyor? içinizde bir kadın falan mı taşıyorsunuz olm nedir derdiniz? daha 3 gün öncesinden triplere girmeler sevgililer günü başlıkları açmalar falan... biraz delikanlı olun lan götünüz başınız oynamasın 2 dakika.
kalp kırıcı ve üzücüdür...
Sevgilisi olsa da sevgililer gününü ciddiye almayan biri için problem değildir.
15 subata yalniz girmek ile hicbir farki yoktur. sevgililer gunuymus. hayir farkli birsey soyliyim diye degilde sevgilin varsa ve gercekten cikarsiz seviyorsan her gun 14 subat sana zaten.
harikadir. sevgililik iffetsizlik, hayasizlik, edepsizlik ve ahlaksizliktir.

adam olan musluman kul evlenir. bunun haricinde sabreder. istediginiz kilifa sokun beni. sevgililik olaylarinin nerelere kadar ilerledigine sahitsiniz cogunuz saf insanlar degilseniz. hicbir erkek cocuklarinin anasini gecmiste baska erkeklerle cinsel birliktelikler yasamis hayal etmez.

yapmamak elinizdeyken siz gunah islemeyi bende islememeyi seceyim. bakalim hangimiz daha kazancli cikacak bunu zaman gosterir.
hayat sevgiliden ibaret değil bi sevgilim olmak zorunda da değil .
sevgililer günümü ? umrumda bile değil .
Ahh ahh hatirlatma..
ben böyle şeyleri normalde takan biri değilim.hatta insanların günlük sevgili değiştirdiğini bildiğim için pek de sikimde olmaz. ama tam bu saatte arkadasım msj atıp kanka orası neresi burası sevgililer günü,biz şarap içip sevişicez sana da nah sevgili dedi. ulan dost mu düşman mı bilemedim.moralim bozuldu.ciddiye bağladım.eski sevgilililerimin bırak evlenmesi çocuklarını sevecek kıvamdayım, benimse 2 yıldır hayatımda kimse yok.sevgililik mevhumu nasıl bir şeydi cidden unuttum,hayatım o kadar boş ve sıradan geliyor ki.sevgilisi olan insanları o denli kıskanıyorum ki.sorun bende mi diye aramaya başladım.ciddi manada bu yalnızlık, mutsuzluk getiriyor bana.o kadar da donanımlı,akıllı,kültürlü,yabancı dil bilen,kültür sanatla ugrasan biriyim,tipsiz de değilim yatağa atamayacağım erkek yok,ama sanırım sorun yatakta değil yanında elini tutacak birini bulmakta bi sorun var.
Forever alone mottosuyla hayatına devam etmektir.
dunyanin tek derdi bu olsa diye dua ettigim. subjektif de hakediyorsunuz yani!
param cebimde mutlu huzurlu bir elimde leblebi paketi bir elimde kumanda ile yaptığım eylem.
güncel Önemli Başlıklar