bugün

karantina altına alınmışcasına yalnızım sadece 14 şubat değil yılın her günü...
son duyumlara göre 14 şubat hediyeliği satanlar, bugünden hediye alana, 14 şubat için sevgili bulma garantisi veriyormuş.
sevgililerimin olduğu senelerde bile 14 şubat hep yalnız geçti bende anlamadığım bir şekilde.
herkes nickini yazdığına göre yolumuza devam edebiliriz aq.
Aman tek olayım sevgilim olmasın ölmüyorsun şayet bu olsaydı ben şu anda yazamazdım.
öncelikle cevaplamamız gereken iki soru var;
1- yalnız kimdir?
2- yalnızlık nedir?
3- hangi durumlarda yalnız olunur?
4- 14 şubata yalnız girmemenin gerçekten bir önemi var mı?
Benimdir , her ay her gün yalnız olduğumdan o gün daha fazla etkilemez diye düşünmekteyim...
Üzücüdür ama şubat ayı 28 gün arkadaşlar. 3 gün daha az çalışıp aynı maaşı alacağız yaşasın.
yılın 364 günü yalnız yaşıyoruz bir gün mü yıkacak bizi. yalnızlığa devam.
(bkz: bir mucize olsun)
Yalnızlar günü olsa ya. Adamın zaten sevgilisi var yalnızların nesi var ya. insafsızlar.
Valla eve kapattım kendimi tüm dünya grup yapsa umrumda değil pazar gününün tadını çıkaracağım.
(bkz: hayatı boyunca yalnız olacak kişiler)
(bkz: yaz yaz yaz beni yaz)
kafası rahat olacak kişilerdir.
biram ve karışık çerezimle pek de yalnız olmayacağımı düşünüyorum. Kankamı da çağırayım diyorum da karışık çerezdeki antep fıstıklarına çöküyor şerefsiz.
count me in bitcheZ.
hiç bir zaman dahil olmayacağım gruptur.
Sevgililer gunu olmayan gunlerde yalniz degilmiydik diyip onemsenmeyendir.
görsel
lan bide bu sefer pazara denk geliyor. her yerde olacaklaar. yalnızım dostlarım yalnızım yalnız.
'sevgililer günü de tam para tuzağı' numarasını her sene yiyip içini rahatlatan halkın kandırılmış tabakası.
(bkz: elizabeth)
tabiki de farklı illerde yaşayıp büyük bir sabırla üniversite aşkını ayakta tutmaya çalışan kişidir.
arkadaşlarının kandilini kutlucak olan kişilerdir.
Çok takılacak bir durum değildir. Hiç dolu geçirmedim.
güncel Önemli Başlıklar