bugün

eger sevgiliniz yoksa bende sevgili istiyorum sendromuna kapilirsiniz.
hediye almamanın ayıp olacağını ve karşı tarafın bir hediye aldığını son gün anlayanların iliklerinde hissedecekleri sendromlar.
hediye sendromu.
gereksiz yere hüzünlenme, efkarlanma, gözleri dolma ve opsiyonel olarak mide bulantısından oluşan sendromlardır.
ben milleti o kadar ayarladım , beni niye kimse onunla ayarlamıyo niye herkes unut diyip duruyo ühühühühü demeler , süreli telefona bakıp aradı mı acaba demeler , ki bu arayıp aramaması merak edilen kişi yaklaşık 1,5 yıldır görülmüyorsa baya baya bi psikopati vardır olayda..ben de şimdi terapiye gidiyorum öptm cnm bye!
Sevgilisi olmayanların ağlamaması gereken bir durumdur,zira 15 şubatta yeni bir sevgilinizin olması,13 şubata göre çok daha avantajlıdır.

15 şubattan sonra ki geçen her gün için ağlamaya devam edebilirsiniz.
uzakta olmanın insana verdiği burukluğun olduğu sendromdur.
her yerde gözümüze sokulan kalplerden ciçeklerden böcüklerden, sulu zırtlak, vıcık vıcık ask sözcüklerinden ve asık kişinin üzerinde olusturulan hediye alma baskısından ileri gelen sendromdur.
(bkz: sevgililer gününde sevgiliye motor yağı almak)
ne alsam diye düşüncelerin birbirini kemirdiği ama o an iki sevgilininde mutlu olunası gülüşleri evet evet alınmalı hediyeee.böyl sendrom mu olur
hatırlatıp durmayın amk şeklinde tepkimeye sebep olur.