bugün

bundan onceki entrymin uzerinden tam 1 yil gecmis. yazik ki pusuya 15:00 da yattik bu sene. kaderin oyunu fena vurdu yine yuzume beklenmedik bir zamanda habersizce. zor olan sevgilim demek isterken happy Valentine yi duymak zorunda kalmak tanimadigin insanlardan.

bir sene ne degistirdi diye baktim maziye lakin ayni ben hic degismemisim, gecen 1 yilin birtanecik izi bile yok gorunuste. o zaman aci cekerken simdi ozluyorum, gelecege siyah camli tarihi gozlukle bakarken simdi bekleyecegim diyorum.

demek ki hayat o andan ibaret degil: ne gecmiste takilip kalacaksin ne de gelecek kaygisinin tum yukunu omuzlarinda hissederek, ne de simdiki ani yasayarak. sevgi matematik gibi, uclarda gezinmektense ortalamasini alacaksin. cozemeyince takilip kalmayacaksin. zaman akiyor sinav bitecek ve sen basarili olmak zorundasin.

yine pusuya yattim fakat kader elvermedi bu sene. sair dogruyu bilemedi yine...
sevgilinin saati de ayarlanmali ki dakikadan mac kaybedilmesin.
(bkz: sevgilinin dogum gununde 00 00 da pusuya yatmak) benzeri durumdur.
gereksizdir
tam bu entriyi girerken mesaj geldi. kendi kendime paranoa yaptim. ulan benim haberim olmadan bi sevgilim mi oldu filan diye ama mesajı okuyunca anladım ki aycell beni iyi kandırmış. faturam gelmiş. kahretsin nedensiz ümitlenmiştim halbuki...
1000 inci entry icin pusuya yatmak tan daha rezil bir durumdur.
az once yatmişimdir ancak kime ne gonderecem bilemeigim pusudur kendileri. ancak pusuya kimse duseemiştir. sessiz sessiz beklemekteyimdir. *