bugün

tum gece sevisin.
Sinema salonundaki arka koltuklara osuruk bombasi koymak.
Hastanede nöbetçi kalmak mesela. Bayılırım.
sevgilisi olmayanlar, yani bizler; yatacağız, başka ne yapacağız? uykuda huzur var.
Sevgilisi olanların bile bu kadar abartmadığı gündür.
Ulan ne günmüş be sanırsın ki tüm gün özel bi odada sevişiyor herkes.
insaların neden böyle bir sorunsalı var ki sevgilinle yaşadığın en güzel gün bugün olmamalı sevgilinle en güzel günleri hergün yaşamalısın.üzüntüsüyle sevinciyle insan birbirne göğüs gerecek bir insan arar sadece seni gerçekten sevebilecek biri..

Not: sevgilim yok yani iyimserliğimin nedenini ingiliz bilim adamları hâla araştırıyorlar.s
Dershanedeyim sözlük..
ders çalışmak tabii ki, fiziiik aşkım.
dershane zamanıdır.
gözünde dişisiyle sikiş hevesi bulunan erkek bireyler, kancayı erkeğine geçirmenin keyfini yaşayan hanım kızlar..

bir sikiş uğruna koca bir romantizm ve drama tiyatrosu dönecek bütün gün. o vıcık vıcık iğrenç ellerini birbirine kenetleyen, turnikeden geçerken bile bırakmayan aşağı varlıkların aşk oyunlarını izleyeceğim. ele ele tutuşmayanı sikiyorlarmış; ben öyle duydum. aşkomlar cınımlar havada uçuşacak. idiot sürüsünün firmaları zengin edişine bir kez daha şahit olacağız. hepsi bir sikiş uğruna..

koca gün bunları izlemekle geçecek. sonra iki doz alıp derin bir kış uykusuna yatacağım.
dışarı çıkmadığım özel günlerdendir 14 şubat. ne yani bugün de dışarıda meşk yapan çiftleri görüp, damsız almıyoruz ağğğbii cevaplarıyla mı karşılaşayım psikoloji bozmaya gerek yok yatarım temiz temiz evimde *
sevgilisi olmayanlar için en iyisi evde oturmak. dışarı çıkıp elele, sarmaş dolaş olan sevgilileri görmek istenmeyebilir. bir de küçük şehirdeyseniz, eski sevgililerinizi görme ihtimali de olabilir.

kesin bütün sevgililer yarın grinin elli tonuna gidecek.
Yılış yılış sevgililerin aşk tazeleyecekleri bir günde ancak hayal kurmakla yetineçeğimiz fakat bunun bile bizi mutlu ettiğine inandığımız hede.
internetten bahis oynamak.
dershane ve dershane ek dersleri....
odamda oturup hiç ses çıkarmadan yokmuşum gibi davranacağım.hala inkar sürecindeyim.evet!yok öyle bir gün ısrar etmeyin.yok dedim konu kapandı.bu arada burdan instagramda aldıkları hediyelerin alınan hediyelerin resimlerini paylaşan mutluyuz fotoğrafları çekip sosyal ağlara koyan herkesin allah bin belasını versin.olan var olmayan var.günah günah!
(bkz: yok böyle bir gün)
ayrılmak.

paradoksal olmayı seviyorum. zevk alıyorum bundan.
ne mi yapacağım ? çiçek pasajı ne güne duruyor !
sevgilisi olmayanlar cidden üzülüyor mu merak ediyorum. şahsen benim sevgilim var cok da seviyoruz ama cidden zorlama bir gün bu. normal bir gün aniden hadi şuraya gidelim demek daha iyi gelmiştir bana. yarın mesela eskişehir'i gezicez. plan bile yapmadık. eskişehir'de pek de plana gerek yok tabi. barlar, adalar olmadı kentpark yap yetiyor. aşk kokuyor şehir zira. neyse zorlama bir gündür efendim. kasılıyor ne yapsak derken ve tadı cıkmıyor. şu an hissettiğim bu. olmayanlar cok da şey yapmasın..
görsel
Piyona çalıcaz sap kankilerimle piyano. Ne güzel değilmi?
Şahsen uyuyabildiğim kadar uyuyup, teen wolf izlemeyi düşünüyorum bir sürü bölüm birikmiş.
Polis kiyafetleri giyip, Bugs moron'un çetesini duvara dayayıp kurşuna dizmek. Ve aynı onlar gibi kurşunun uçlarına çarpı koyup sarımsak suyuna batırarak tesir gucunu arttirip kursunla birlestiginde zehir olmasini saglariz. Sonra yaşasın Chicago Outfit diye bagirirken chicago bulls kepimi polislere mesaj vermek icin atarim.

Birbirimizi cok seviyoruz. Siddetle pofidigiz fakat sizin bildiginiz yilisik ciftlerden degiliz. Bizim icin 14 subat, sevgililer gunu katliamini coskuyla kutlamak disinda hicbir sey ifade etmiyor.
Sabah işe gidilecek.

Nöbeti devredeceklerin "Siz sevgililer gününde nöbetçi misiniz yazik size yaa! nihaha" tarzı yavşaklıklarına " ehehe aman olsun ya sevgililer günü de neymiş peh!" Şeklinde cevap verilip savuşturulacak.

Her ne kadar dışkı, balgam, ter varsa bir bir temizlenecek.

Öğle yemeğinden sonra fırsat olursa birer kahve eşliğinde partnerim gamzeyle erkeklerin öküzlüğü konulu geçmiş sevgililer günü anıları yad edilecek.

Akşam da fırsat olursa sosyal medyada eş dostun sevgililer günü temalı yavşak paylaşımları beğenilecek.