bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    zararın neresinden dönülürse kârdır felsefesinin yansıması olabilecek eylem...
    sevgilinize hediye alma masarafı ortadan kalkar...
    3 ... ferrole
  2. 2.
    daha beteri evlilik yıldönümünde eşten ayrılmaktır...
    2 -1 ... karga
  3. 3.
    müthiş bir mali kulfetten kurtulmak. *
    2 ... rigsmaer
  4. 4.
    ertesi gün barısmak sureti ile ayrıldıgınızda ciddi bir masrafatn kurtulma yoludur.
    1 ... karpuzkabugu
  5. 5.
    devam ettirilmesi zor olan bir aşkı bitirmektir. sevgililer gününde gerçekleştirilerek, sevginin vakit kaybetmesini engellemektir.
    1 ... legend of the stranger
  6. 6.
    sevgililer gununden bir gun sonra ayrilmaktan daha iyi bir durum. 15 subat'ta ayrilirsaniz, 14 subat'ta kandirilmis olmak daha bir koyar insana.

(bkz: 14 subat sonrasi sevgiliden ayrilmak)
    3 ... limon cicegi kolonyasi
  7. 7.
    kişinin ilerde sevgililer gününe düşman olmasına neden olacak durum.
    ... arabaciarabayatasget
  8. 8.
    sözlükteki sevgilisi olmayan yazarların, kına yakacağı durumdur.
    1 -1 ... lewwo
  9. 9.
    sisteme adeta bir başkaldırıdır. öyle olmaz böyle olurdur. ulan don alacak param yok bir de hediye diyorsundur. yeterdir. artandır. gırtlağa kadar gelendir. eylemi yapan kimdir bilir misiniz? O da aslandır,kaplandır, kartaldır, kraldır.

şaka bir yana da

yazıktır lan çocuğa. sevgilisi,bir tanesi yoktur artık be. hem de 14 şubat'da sevgililer gününde. yıl içinde ilişkileri için zaten maksimum 30 önemli gün vardır.*
    sen gel sevgililer gününde ayrıl. Böyle şans mı olur!

(bkz: rakı var mı rakı)
    -1 ... zerrekadargamiolmayanadam
  10. 10.
    cok hos olan bir durumdur. neden mi?

tam hediye almis onun yanina giderken telefonda 'bitsin artik cart curt' dedi. bende elimdeki hediyeyi aldigim yere goturup degistirdim kendime uygun birsey aldim.

pesin edit: ona bir adet him siviti almistim. onu degistirip yerine manowar almistim.
    1 ... adamin gol diyo