bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1151.
    sevgililer günü
    ... kavanozdaki ates bocegi
  2. 1152.
    Ne gerek var kardeşim böyle bir güne? Ciddi diyorum, harbiden saçmalık. 14 şubat sevgililer günü diye eski sevgililerim ile o güne sakladığımız fantazilerimizi hatırlıyorum da ulan ne salak insanlarmışız o zamanlar diyorum. işte milletin sinesine, kanına, bilinçtına böyle saçmalıklar ile girdiler sonrada ülkede akıllı adam kalmadı diyorlar. Halbuki sevgili denilen kavram zaten yalancıdır. Gayrimeşru, flört ilişkiler insan ruhuna zarardan başka bir şey vermez.
    1 -2 ... sahnenin disindaki adam
  3. 1153.
    Kapitalizmin icadı bikbik, insanları birer tüketim canavarı yapıyor bikbik. Ay niye günü olsu sevgiliye hep sevgililer günü bikbikbik. Vesaire, vesaire.
    Neyden korkuyorum biliyor musun sözlük? Teoman’ın anlattığı gibi çoban yıldızı’nda; işte öyle çekip gideceğim. Bir annem ağlayacak arkamdan. Gözlerim açık kalacak. Aklım burada kalacak. Çünkü bir tane bile sevgililer günü kutlayamadım ben. Bir tane kutlasaydım ben de derdim ki kapitalist adiler emperyalist köpekler!!!1!1!1!. Valla da derdim sana söz. Ama yine hayaller engin deniz,
    Hayatlar küvette ördek.
    3 -3 ... interlokin yedi
  4. 1154.
    yılın 364 günü torbaya girmediği sürece benim de kutlamayacağım gün. yalnızım diye demiyorum. bu tür özel günlere takıntılıyım.
    -1 ... comodor65
  5. 1155.
    tarihi 14 şubat olan çiftlerin birbirlerini hoşnut edebilmek için türlü türlü işlere kalkıştığı sıradan bir gün.
    ... fuckerfuckera
  6. 1156.
    kapitalist sistemin dayatması falan değil, sevgilimizi yılın bir günü hatırlamak bla bla falan da değil...
    bi hoşluk yaratmak için fırsat... vakit geçirmek, eğlenmek, ufak tefek bişiler almak...

kapitalist sistem diyen adam cimridir, ayrılın gitsin...
    5 -1 ... wilma flintstone
  7. 1157.
    Sevmek ne uzun kelime...Herkes birini,bir şeyleri,sevgiyi,sevilmeyi,sevmeyi sevsin.Bu kimine 14 şubattır,kimine 19 mayıstır,kimine 23 nisandır,kimine 29 mayıstır...Kimine göre yaklaşmakdır kimine göre uzaklaşmak hatta bazen kaçmakdır.Ama sizin için takvimde en değerli gün 14 şubat ve bugün için bir şeyler eksik ise tam olsun...
    1 ... hayallerine ulasacak insan
  8. 1158.
    Bana göre gereksiz ve samimi olmayan gündür. Şimdi bana diyecekler, ezik kıskanma milleti sevgilin yok diye fakat baştan diyeyim evliyim ve 14 şubatı normal bir gün gibi geçireceğiz. Ulan sevdiğiniz yanınızda olsun, onunla keyifli dakikalar geçirin ama bunu her zaman yapın tek bir günlük olmasın o zaman ilişkiniz daha çok sağlıklı olur. Neyse kutlayan kutlasın, milletin hayatına yaşam tarzına saygı duymalıyız neticede.
    4 ... black metal dinleyen yazar
  9. 1159.
    Bi süprüz beklediğim gün.

Sözlükte bir süprüz bekliyorum agdjdj.
    ... afet i devran
  10. 1160.
    Yarın kadiköy'de olmam gerek ama sırf bu gün yüzünden gitmeyeceğim *
    sevgililer günü
    ... thewarm