1. 1171.
    benim için bir manası olmayan gün sevemedim gitti kimseyi.
    ... nick koymayi unuttum
  2. 1170.
    Dolandırıldığını bile bile, 2 liralık şeyi 10 liraya alan. Ve bunu sırf o gün x Günü diyen yapan insanlar oldukça daha çok gün çıkar.

Bugünün en büyük anlamı 2 liralık şeyi 10'a satıp yine iyi dolandırdık diye düşünen satıcılardır.
    ... keyf kahyasi
  3. 1169.
    Tüketim çılgınlığına yeni bir gün eklenmesidir iyi kötü satışlar oldu herkes mutlu yapmacık mutluluklardan biridir sevgi aşk gibi değerlerin maddiyata döküldüğünün resmidir ...
    1 ... olurdabirgun
  4. 1168.
    şu sevgililer günü tribleriini anlamiyorum
    1.tip; sevgilisi olmayip evindeki kediyi kopegi çiçeği cekip bize hergun sevgililer gunu diyen ama icten ice yine yalniz girdik sevgililer gunune yıkıkligi yasiyan ama bunu bu sekilde yansitmama çabasında olan tipler.
    2.tip ;daha kotu bir tipleme bu , sevgilisiin aldigi hediyeyi cicegi yedigi yemegi ne bulduysa paylaşa paylasa sevgilisini öve ove bitiremeyen tipler..
    hepiniz boşsunuz.
    ... purple8
  5. 1167.
    sevgililer günü
    2 ... kalbimferahladi
  6. 1166.
    Bu sene de tek başıma girdim bu güne. Mission complete.
    2 ... kapkan
  7. 1166.
    Zina eden papazın ölüm günü olmasın ?
    Bir yerde görmüştüm.
    ... reality man
  8. 1165.
    Sevene her gün olan gün... Tarihiyle ilgili, ve hem de romantik aşkla hiç ilgisi olmayan, kanlı ve vahşi tarihi kökeniyle ilgili bir şeyler yazasım vardı bu günün. Fakat o detaylara girmeyelim...

Ben bu günü "sevgili" değil de "sevgi" günü ilan ettim. Kalbim bir şekilde hiç boş kalmıyor çünkü; o şekilde de eksilmiş filan hissetmiyorum.

Güllere gelince, ben onları kendim yetiştiriyorum. Şu an için sezonu bitti, en son kırmızı gülümü de 10 gün kadar önce kopardım. Mayısta tekrar açacaklar, renk renk...

Hayat da böyledir... Gerçek ve en güzel olan şeylerin hepsi de emek ister. Ardından da karşılığını fazla fazla verir. Bunu unutmayın, hiçbir şey boyamasın gözünüzü...
    ... bright red
  9. 1164.
    Sevgililerin evlilerin birbirini tanıyıp tanımadığını anlama günüdür bence . Pahalı hediyeler alır ama kız paraya önem vermez ve mutlu olmaz. Çiçek alır kız çiçek sevmez . Uzar gider.
    Belki beklenilen gözlerinin içine baka baka dans etmektir. Belki lunaparka gidip çocuk gibi eğlenmektir.
    Belki de bir tatlı yapıp üstünü süslemektir.
    ... moonstory88
  10. 1163.
    Acısıyla tatlısıyla, sevinciyle hüznüyle bitmesine saatler kalan, popüler kültürün icadı gündür.
    Piyasa coşmuş, kafeler, restaurantlar, çiçekçiler para basmışlardır.

Aşkı meşki olana özel, olmayana herhangi bir gündür.
    Hatta o kadar herhangidir ki o kadar olur!
    4 ... zeytinyagli dolma kalem