1. 1.
  piyasa hareketi sağlamak için, insanların manevi duygularını güzergah belleyip ortaya atılan günler hedesinden biri. anne, baba, öğretmen, sevgili vs... bunlar zaten her daim sevilmesi ve senede sadece 1 gün özellikle daha fazla hatırlanası varlıklar değildirki. ekstra nelere para harcarsınız planlarının taslak çalışmalarıdır ve gelenek halini almıştır.
  4 ... karpuzkabugu
 2. 2.
  sevgililer günü kredi kartınızda ki son limite koyulan gözdür. aldanmayın.
  ... lazi
 3. 3.
  (bkz: her b*ku siyasete yormak)
  1 -3 ... omiros
 4. 4.
  islam da bu anlamda sevgililik olmadıgı için, onun günüde dogal olarak alavere dalaveredir, kazısan altından misyonerlik çıkar.
  -2 ... affetmem cizerim
 5. 5.
  sapların en büyük avuntusu (bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der).
  ... treasure
 6. 6.
  doğru bir önermedir.
  her b.ku siyasete yormak da doğaldır. çünkü şu an yaşadığımız hayat siyasi tercihlerin bir sonucudur.

  fakat bu çok söylendi be hacılar.. bakın ben bir komünist olarak söylüyorum (hak vermiyorum anlamında değil. altına da imzamı atarım fakat) :
  artık yeni şeyler söylemek vakti...
  ... gitsin efendim
 7. 7.
  (bkz: esnaf bayramı)
  ... insaat kuregi
 8. 8.
  Aciz ruhların sömürülmesi için çıkarılmış saçmalıktır. Doğru önermedir. Ezik bünyeli insan, kendisi haricindeki bir varlığa değer vererek etiği yıkar. Tanrılar bu dekadanları affetsin.
  6 -1 ... nerunlualdar
 9. 9.
  Yeni mi anladınız. Zuhauahauhahah somurduler sizii. işte bu yüzden sevgiliye hayır oh be yaşasın saplık, param cebimde gafam rahat neden? Çünkü beyin bedevee.
  1 -2 ... enerjifakiri
 10. 10.
  en çokta biz evlenenleri vurur, zaten 7/24 yan yana durduğum (aynı işyerindeyiz) eşimle "ekstra zorunlu" gibi o gün baş başa gelme sebebidir.
  3 -1 ... tovbetovbe