bugün

herkesin birlikte kutladığı bir günün "özel" olmadığına inanan romantik insandır.
kapitalizmin sömürüsüne izin vermez. can'dır. saçma gündür.
(bkz: sevgilisi olmayan insan).
'ben özel günlere karşıyım, bunlar para tuzağı, kapitalizme kanmayalım...' diye konuşan yalnız insandır.
sevgilisi olmayanı anlarım. malum bu yıl ben de sap girenlerdenim. şikayetçi de değilim orası ayrı.

ammaaa, yalnızlığını kabullenemeyip kapitalizme falan bağlayan dingükler var ya? işte onlara çok gülüyorum.
Maddi manevi kaybı olmayan insandır. Her ne kadar ben iyiyim boyle takılıyorum havalarinda olsada ahhh ahh bide içini bilseniz.
Hediye almak ya da zavazingi eglenceleri o gune sikistirmayan insan.
adam gibi adamdır. aptalcı bir gün zaten.
kutlanacak bir şey olmadığını bilmektedir. sevgilisi olmadığı gerçeğini bir kenara bırakıp avuntularıyla yaşamaktadır.
sevgisini bir güne sığdıramayan insandır.
SEVGiLiSi OLMAYAN iNSANDIR.
OLUPTA KUTLAMIYORSA MANTIKLI iNSANDIR. ONE YA BiR GÜN MÜ OLUR SEVGiLiYE SORUSU GELMEKTEDiR iNSANIN AKLINA.
her günü özel yaşamanın farkına varan ve sadece bir günü özelleştirmeyen insandır. bir günü değil her günü anlamlandırmak ister. bir diğer seçenkete yalnızdır o yüzden kutlamıyordur.
Biri götünden gün uydurdu diye kutlamak zorunda olmayan adamdır. Bir gürcü atasözü der ki ''Biri osurunca hemen burnunu dayamıyacaksın ''
sevgilisini sadece 14 şubatta hatırlayanlar furyasına katılmayan insandır.
klişelerden uzak insandır.
benim. böyle saçma gün mü olur. seven insana sevdiğini hatırlamak için, sevdiğini göstermek için gün mü gerekir a dostlar.
Kutlamıyorum ve insanım.
sevgilisi olmayabilir yada antikapitalisttir.
Angelina jolie nin resmiyle mum ışığında yemek yiyen erkektir.
sevgilisi yoktur desem? emcekare yi bulmuş kadar olur muyum? o değil de ben hangisinin kini kutlasam onu bilemedim şimdi?
kapitalist düzene hizmet etmeyen insandır.
kutlama zorunluluğu olmayan insandır.
Sizede komik geliyo dimi o 14 şubatta elinde güllerle yüzünde ilginç, utanma ile romantiklik arasındaki şapşal ifadeyle sevgilisine koşar adım giden insanlar..

Aman sürüden ayrılma kurt kapar !

(bkz: aferim tosunuma)
(bkz: 14 şubatta sarılıp uyuyalım diyen sevgili)
sevgilisi olmayan insandır.
güncel Önemli Başlıklar