bugün

evet efendim...

türkiye'nin içine yıllardır düştüğü bir kafir oyununu gözler önüne sermek istiyorum. biliyorsunuz ki bir sevgililer günü furyası yıllardır almış başını gidiyor. sevgililer günü adlı gün, türk milletinin ayağına takılmış bir çelmedir, oyundur, tüketim çılgınlığıdır. kafirler bizi bu yanlışa düşürerek, biz müslümanların dünya lideri olmasını engellemeye çalışmaktadır. sevgililer günü adı verilen bu gün aslında bir hristiyan bayramıdır. Roma katolik kilisesinin uydurduğu bir safsatadır. bununla beraber kapitalist düzenin bizlere oynadığı oyundur efendim.

bu günde hediyeler alınıyor, kutlamalar yapılıyor, havai fişekler atılıyor. bu olaylar aslında bizleri dehşete düşüren olaylardır. utanç verici sığ düşünceleri, geniş bir ürün yelpazesinde sunan ucuz kahramanlık günüdür.

sevgililer günü islamda caiz değildir. yüce kitabımız kuran-ı kerim'de apaçık yazmaktadır. bu gün yaklaştıkça içimde çok büyük bir korku hissediyor, dehşete kapılarak sabahlara kadar, bu günü normal bir gün bilmeyenler için ağlayarak onlar içinde af diliyorum.

sevgililer günü bizi dinimizden ayıracak koskocaman bir tuzaktır. bunu idrak etmeliyiz.

kuran'dan alıntılar yaparak devam etmek istiyorum;

islam gavurların dini inanç ve kutlamalarına iştirak etmeyi caiz görmediği gibi, islam dışı fiil ve davranışları da ciddi biçimde yasaklanmıştır. Bu kural şöyle belirtiliyor; "Müslümanların islam dışı diğer bayramları kutlaması, bunlara iştirak etmesi ve Allah'ın bildirdiği gerçekleri yalanlayan veya onlara uymayan düşüncelerin ürünü olan fiillerin kutlama günlerini Müslümanların da bayram olarak kabul etmesi, küfre destek olmaktan başka bir mana ifade etmez islam dışı tek ve çok ilahlı dinlerin törenlerine iştirak etmenin, dini merasimlerinden bir şeye uygunluk göstermenin imanı bozan boyuttan arz edeceği haber verilir"

sevgililer gününü islam'ın yasakladığını bile bile kutlamak, sevgiliye hediyeler alarak o gününün manasını meşrulaştırmak allah'a isyandır. çünkü islam'da sevgi gelip geçici değil, bir bütün olarak biz aciz kullara bahşedilmiştir.

not: efendim bazı karşıt düşüncelerin anlamsız şikayetleri yüzünden, siz değerli okuyucularım ile 15 günlük bir dönem boyu beraber olamadık. bu 15 günlük çaylaklık dönemimde bol bol düşünerek hayata dair tespitler yapmaya devam ettim, fakat siz değerli müslüman kardeşlerim ile bu uhrevi fikirlerimi, tespitlerimi, dünya görüşümü ve toplumun doğru bildiği yanlışları paylaşamadığım için üzgünüm.

edit: imla.
sevgililer gününü yalnız geçirecek olan yazarın ortaya attığı iddiadır. sanki milletin sevabı günahı kendisini germiş gibi vaaz verir bu yazarlar. Güzel olan herşeyi de haram kılarlar kendilerince. çünkü kafalarında yarattıkları dinde insanoğlu güzel olan hiç birşeyi haketmemektedir.

dip not: kuran indiğinde sevgililer günü mü vardı da haram kılındı.
her önemli gün öncesi ortaya atılan önermelerden biridir.

(bkz: anneler günü allah a isyandır)
(bkz: babalar günü allah a isyandır)
(bkz: kabotaj bayramı allah a isyandır)
o değil de dincilerin yazdığı komik bi sözlük vardı. bu arkadaşlar oraya gidip, bu yararlı(!) bilgileri orda paylaşsalar hepimiz daha mutlu oluruz gibi geliyor bana.
(bkz: baba büyüksün)
yanlış bir önermedir lakin allah tan daha büyük sevgili ol(a)maz.
(bkz: sen çay koymıcaksan kim koycak)

(bkz: kap iki çay)
Nasıl Allah'a isyandır. Sümme haşa tövbe. O değil de kuran'da tam olarak ne diyor, Sevgililer günü hakkında? ya böyle diyecek yazarın aklına tüküreyim. Her an korkuyla yaşamış bugüne kadar. Allah yasaklamamış eminim de, Allah adına kim yasaklamış onu merak ettim.

(bkz: bugün benim temizlik günüm diyen ev hanımının allah'a isyan etmesi)
bahsi geçen son 15 sevgililer gününü ve aradaki boşlukları sevgilisiz geçiren birinin isyanıdır aslında ama çaktırmayın siz. şşş.
Hadi tüketim toplumuna karşısındır, hadi sevgilin yoktur, hadi muhalif görünmek istersin. Hepsini anlarım. Lakin Sevgililer gününü bile Allah ile ilişkilendirmek nedir?

Ayrıca sevgililer günü isyan ise, anneler günü de isyandır, babalar günü de isyandır.
kendisini din adamı sanan, fetva veren cahillerin allah a isyanıdır. cep telefonu gavur icadıdır kullanıyorsun isyankarsın, bilgisayar gavur icadı kullanıyorsun ki entry girmişsin isyankarsın, kıçındaki don, evindeki televizyon, hatta camiideki hoparlör de, camiideki mikrofon da gavur icadıdır, tüm müslümanlar isyankar mıdır?
-kutlamayacaksınız sevgililer günü allaha isyandır!!
+sanane be adam sana giren çıkan ne denyo ahlak polisimisin sen hee hee '+^%&'+..
-tamam abi kızma doğru diyosun banane ben kutlamam kutlayanada karışmam.
+afferin şimdi toz ol ulan.
bu dünyada yaptığımız her kutlama ya da her özel gün Allah a isyansa,

biz en büyük isyanı doğarak yapmışız.
bu mantıkla hareket edilirse anneler gününün, babalar gününün ve hatta doğum gününün bile allah'a isyan kabul edileceği durumdur. sonuçta bu kutlamaların hiç birini müslümanlar çıkarmamıştır. ayrıca sevgililer günü bir bayram değildir. kuranda bahsedilen şey christmas ya da halloween gibi bayramlardır. heralde bu günü kutlayanların arasında da çoğunluk müslümandır ülkemizde ve milletin akıllısı gibi ortaya çıkıp böyle bir iddiada bulunanına daha rastlamamıştım. ilginç geldi vesselam.
ulan ben eziğim kızlara yaklaşamıyorum , yaklaşınca da badem bıyığım yüzünden anında refüze ediliyorum , herkes de çatır çutur kutluyor bu mendebur günü, o zaman ben de bi bok atayım şu güne diye düşünen tarikat beslemesi ezik düşüncesidir.
sevgilisi olmayan için doğrudur. sevgililer gününü allah a isyan ederek geçirir, suçu sevgililer gününe atar...
bu isyana katılmıyorum lakin şöyle bişi de var ;
14 şubat; abd, türklere en yakın gen olarak açıklanan ve amerika kıtasının gerçek sahipleri olan yerlileri katlettiği gündür ve bu katledilişten sonra her senesinde ağıtlar ve yaslar o kadar şiddetli oluyor ki tam bu yas gününde bi kutlama icad edilerek unutturulması tezgahlanmıştır.
Sen de bunu yiyorsun. Yılın hiçbir gününde almadığın hediyeleri bu güne sıkıştırıyorsun...
şimdi bu düşünceye sahip birisini de dinci,fetocu diye pöykürürler.
(bkz: teşhis edecem derken teşhis edilmek)
(bkz: kandırılmış gençler)
edit : imla
sevgililer gününe yalnız ve sap giren bünyenin kendini avutmak için kurduğu söylem.

not : bende yalnızım ey sözlük ama böyle embesilce davranmıyorum.

not2: buna kız bul sayın sözlük mala vurunca görürüz bunun imanını.
Allah'a isyan değilde kapitalizme imandır bence.
(bkz: sevgililer gününde elizabetle el ele geçirmek)
masrafttan kaçınmışındır işte sevgililer gününde daha ne istersinizki *
- ' yalnız benim ol el yüzüne bakma sakın sen '.

güfte : mustafa nafiz ırmak
beste : selahattin pınar
yok o değil de osurmak allaha isyandır. hele bir de sıçarsan kesin münafıksın.
sevgililer gününde pskolojinin değişmesiyle alakalı sorun.

(bkz: hadi bu sefer öyle olsun)
(bkz: hoppala)
güncel Önemli Başlıklar