bugün

Ayrıldıktan sonra olandır. O kadar para verdik oğlum kolyeydi yüzüktü falan. Herhalde geri isteyeceğiz.
ergenlere has bir özelliktir.yapmayin gencler bu tùr seyler.
Daha güzeli de var yaptığı sms hakkını paralarını istemek
-sana mesaj atmak için sms yaptım ver benim paralarımı.
Geri isteyip napacaksin? Aldığın yere geri verip karşılığında parasını mı isteyeceksin, satıp parami edeceksin, yeni sevgiliyemi vereceksin? Böyle birşey yapan insanin ancak çıkarı peşinde olduğu düşünülür.
eğer çok büyük bir hediye değilse saygısızlıktır. sonuçta herşey yaşanmış bitmiştir, anılar da geri alınmalıdır o zaman.
Yüzsüzlüğün bu kadarı dedirten durum.
orospu çocukluğudur.
alınan şey karşı cinse özgü şeyler ise zaten alınmaz.

pahalı şeyler ise isteme hakkınız vardır.

araba gibi acayip şeyler aldıysanız hukuki yollara bile başvurabilirsiniz geri almak için.

ha küçük çaplı şeyleri de almaya gerek yok o kadar yaşanmış anının arasında o hediyeler de var elbet.
Ne olursa olsun yanlıştır, isteyemem lan ayıp denen bir şey var. Zaten aldığınız şey karşı cinse uygun şeylerdir. Alıp ne yapacaksınız? Çirkinleşmemek gerekiyordur.

Galatasaray'ın yeleğini almıştım, ben şimdi gidip onu isteyince ne yapacağım, giysin iste helali hoş olsun. Hediyedir yani geri istenir mi lan hayvan mısınız.
Arkadaşın başına gelmiş bir olaydır. Sevgilisi çok pahalı hediyeler almış ve ayrıldığında bu hediyeleri geri istemiştir, barışınca geri vermiştir hediyeleri. Bu böyle sürüp gitmiştir. Bana göre iki kişinin yaşadığı bu durum karartersizlikten başka birşey değildir.
Alan razı veren razıysa bize laf düşmez ancak yapmayın arkadaşlar azıcık karakterli olun.
ne aldığım pahalı hediyeleri geri istedim ne de harcadığım paraları, ona bir mektup yazmıştım gerçekten gerçek duygularımın yazdığı sadece onu geri istedim buna da kimse kalkıp laf etmesin.
hic vermeseydin daha iyidi.
1 adet dizüstü bilgisayar,tabletlerin yeni moda olduğu dönemde verilen ipad,1 adet altın yüzük,2 adet deri ceket,envai çeşit kıyafet ve ayakkabı.

geri almaya kalksam 3 sene paraya ihtiyacım olmaz amk,geçen resimde gördüm hala hediye ettiğim deri ceketi giyiyor,400 liralık ceketi atmaya götü yememiş tabi orospunun.

ben ise bana aldığı beyaz t-shirti evde tüm t-shirtlerim kirliyken bile giymekten kaçınıyorum.

o mu mal ben mi çözemedim.
erkek adama yakışmayan durumdur. kız kendisi geri verdiyse amenna.
Verdiğim hediyeleri geri alıp bir ikinci el dükkanında satsam iyi kötü bir arabam olur ya .