bugün

sevgiliden intikam alan kişilerin başvurabilecekleri bir rehber niteliği taşıyan yol ve yordamlardır.
en etkilisi unutmaktır.

sevgili onu unuttuğunuzu duyar,bilir,hissederse; diğer bütün şeylerden daha çok zoruna gider.
eski sevgili olacakti galiba. sevgilimden neden intikam alayim manyak miyim?
(bkz: kız tutup eski sevgilisini dövdüren erkek)
psikolojik şiddet uygulamak.
arabasının egzoz borusuna patates tıkamak. inşallah boğulur pezevenk.
en güzel intikam, onu görmemezlikten gelmektir.

intikam almaya çalışan insan hala onunla ilgileniyor demektir. bu
da karşı tarafın totosunu kaldırmaya neden olabilir. uğraşmaya değmez dostlar s*kt*r edin gitsin. bu kadar...
sevgili, sevgi ve intikam. ne kadar uyumlu(!) kelimeler.
biriyle vuruşma amacyla buluşup geri dönmek.
soğuk yemek yiyorum. ama galiba yanlış yapıyorum. doğrusunu biri öğretsin sevabına be.
tehlikeli yollardır. zamanında araba çizmişliğim var. seni körfezin derin sularına gömeceğim dediğini hatırlıyorum ahaha. yine olsa yine yaparım, keyiflidir. itliğe lüzum yok, çok üzmemeli ahaha.
onunla evlenmek. benim gibi biriyle evlenip ömür boyu sürünsün orospu.
görsel
aksam bankta icmek. madem kendi gelmiyor, bulusmuyor. oyle ... boyle...
almayın, hiç umursamayın. daha çok sinir olur.
Onsuz mutlu olabilmektir.
kafa atın. tam burnuna ama. intikam alır mısınız bilmem de zevkli olur bence.
sevgiliden intikam alan kişilerin başvurabilecekleri bir rehber niteliği taşıyan yollardır.
beni aldatan eski sevgilim çok pişmandı benden özür diledi kendini affetmesini istedi.Ben de onu affedecekmiş gibi bi ses tonuyla onunla konuştum.onu affettiğimi sandı orospu.ben de dedim ki affederim ama bir şartım var o kaşar da söyle hemen yapayım dedi bende iğrenç bi tavır ve ses tonuyla domal da seni bi sikem dedim.hahaha hala gülerim gerçekten çok sert bir intikamdı ve kıçına tekmeyi bastım.
'sevgili' bir kişiden intikam almanın söz konusu olamayacağı gerçeğine dayanarak, var olmayan yollardır. intikam almak için sevme işinin uzun zaman önce bitmiş olması ve kalpteki boşalan yerin nefretle dolması gerekmektedir. karaktersiz insanları dış görünüşten ya da başka herhangi bir yüzeysel özellikten dolayı sevdiğini sanan kişinin, aslında kendi egosunu seviyor olduğunun farkına varması hiçbir zaman mümkün değildir. bir zamanlar gerçekten sevilmiş olan kişiden sonrasında intikam almaya çalışmak boş bir iştir. zira sevgi gerçekten bitmişse unutursunuz. adeta idealaştırdığınız sevginizin bitmeye başladığını farkederseniz korkup uzaklaşır, sevilen kişi olarak kalması için sonradan dönüştüğü kişiyi yok sayarsınız. sevgi bitmemişse ve sizin de uzaklaşmaya niyetiniz yoksa, alınacak hiçbir intikam sizin kalbinizin huzura ermesini sağlamayacaktır. kişisel tavsiye: bırakın sevdiğiniz kişi olarak kalsın. bir zamanlar sevmiş ve sevilmiş olmanın anılarının insan ruhuna hiçbir zararı yoktur. tabii yüreğiniz varsa ve sevdiğiniz bir simülasyon değil, özüne indiğiniz bir ruhsa, zaten bir şekilde o öze yeniden temas edersiniz.
1001 yolu vardır muhakak da götün arşa değecek mi intikam alınca bir de o var.
yeri gelmişken ona allah belanı versin diyorum. demek isterdim hala içimde sevgi ve nefretle karışık bir olay olduğu için keşke beni üzmeseydin de seni düşünüp durmasaydım diyorum. okuyorsan vicdanın sızlar umarım.
evliliğe ikna edip evlenmek. benim gibi gereksizle ömür boyu sürünsün kevaşe.
insanların neden yaptığını anlamadığım yöntemlerdir. zamanında o kadar Çok sevdiğin insanın niye canını acıtmak isteyesin ki. eğer ayrıldıysanız bunun vakti gelmiştir karşı taraf istemeden sürdürmek iki kişi iÇinde eziyet olur. bırakın gitsin kendi yoluna o mutlu olsun. boşuna birbirinizin canını yakmayın
affetmek en büyük intikamdır. hakkında iyi konuşun, duyunca utansın kendinden.
bir de affedin gitsin. umurunuzda bile olmadığını anlasın. zoruna gitsin.
vajinasını kızgın demirle dağlayın.