bugün

sırf bu yüzden ayrılamıyor hocam ya.
aşık olma halinde başa gelecek hadise.
aşıksan gözünün ondan başkasını görmemesi, etrafta gördüğün dişi mahlukatların evrimini tamamlayamamış yaratıklar olarak gözüne gözükmesidir.

güzel bir yetenektir. kendinizi daha iyi korursunuz.
hicbir kizin cekici gelmemesi durumuyla mukayese edilmesi dahi gereksiz olan, bu durumdan kat be kat zor olan; hele ki sevgili sizinle mutlu olmadigini, kalacagina soz veremeyecegini vb. seyleri soyluyorsa inanilmaz yaralayan durumdur. "benim sikim 20 santim lan!" muhabbetlerine girdiginizde bile iciniz yanar. "lan benim bamyayi napsin?" diye dusunecek kadar sacmalarsiniz. sizden kopmustur, istemiyordur; ama siz onsuz yapamiyorsunuzdur. abazan oldugunuz icin elinizi ya da birilerini zikmek en onemli ihtiyacinizdir fakat sevgiliyi istediginiz icin isiniz cok zordur. sevgili yakindaysa sorun degildir bu ama uzaktan uzaga iliskilerde cok buyuk bir problemdir. o kadar emeginizden sonra ortada got gibi kalmak, surekli sevgilinin akla gelmesi ve artik onsuz yasamaniz gerektini fark etmeniz, yapamamaniz, yapamamak...

denersiniz, herseyi dusunursunuz. adriana lima gelir onunuze. ne istiyorsan onu yapayim genc adam der. sevgilimi getir diyip zirlarsiniz. ama o gelmez... gelmelidir ama, gelene kadar bekleyeceksinizdir. yasamaniz ancak boylece mumkun olacaktir, onun gelecegini beklemek ve yine onu hayal etmeye devam etmek. yillarca ugrastiginiz insanin baska bir pic tarafindan kapilmasi adil degildir.

sozluk bana kari bul lan allahsiz nidalarinizin sonucsuz kalmasi durumudur. normalde bir kari size sevgiliyi unutturabilirdi. ama sevgiliden baskasinin cekici gelmemesi durumunda hicbir kari umrunuzda olmaz. o sevimli mi sevimli minik kus herseyden cok istenir.

ancak kendinizi paralayacaksinizdir. her seyden bir sacmalik cikaracaksinizdir. simdi yaptigim gibi.

susuyorum lan ben.
güncel Önemli Başlıklar