bugün

aslında düşüncelerinde yücelttiğin kişiye aşık olduğundur . "o" nun sadece, senin hayallerini giydirdiğin biri olduğu.
çocuklarımın onun gibi şımarık olma ihtimali kalmadı.
sandığın gibi biri olmadığı.
sen hayalindekine aşıkmışsın ve o çakma imiş, dolayısıyla çakmaya ve ona verilen değere hayır!
zincirlenmiş bir dönem geçirmiş olduğunuz gerçeğidir.
Senden Önce Üstünden Bir kamyonun Geçmediği Gerçeği Çok Acıdır Cuk Diye oturur içine Helede Aranızda Tensel Bir şey olmadıysa Fenaa.
özgürlüğün tadının bir başka olduğu gerçeği.
züğürt tesellileridir. bir başka deyişle, hazımsızlığın dışavurumudur.
kendin için hiç birşey yapmamış, hep onu düşünmüşsündür.
ahtapot gibi birbirini saranların, kaçmasın diye sevgilisinin iki elini birden tutanların, ben öptüm simdi de sen öp diyenlerin, balım böceğim diye hitap edenlerin ayrılınca anlayacakları, dışarıdan bakanları yardıkları gerçeğidir.
ahtapot gibi birbirini saranların, kaçmasın diye sevgilisinin iki elini birden tutanların, ben öptüm simdi de sen öp diyenlerin, balım böceğim diye hitap edenlerin ayrılınca anlayacakları, dışarıdan bakanları yardıkları gerçeğidir.
onsuz da yapılabiliyormuş gerçeği ortadadır, onsuz yaşayamam diye bitirilemeyen ilişkilerin bitmesi gerektiği gerçeği de ortadadır.
-ohh be kurtuldum dersin. ikinci gün -dünya varmis.üç,dört bu naralar ile gider bi hafta sonra ise -nerde bu raki lan..
olmasa da olurmuş.
Aslında sevgilin varken ne kadar mutsuz ve kısıtlanmıs oldugunu anlarsın.
çok salakmış bebe.
dünya varmış.
böyle bir şey vardı:

http://loldailyfun.com/wp...reak-up-Man-and-Woman.jpg
kız benden uzunmuş ya la.

not: 183 cm boyum var.

edit: topukluyla tabi ki.

edit: eksi veren mal sen hala elizabet.

edit: birde çok özleniyor.
hayirlisi be gulum.
"çirkindi lan zaten" diye avunmak. hastir lan yavşak derim ben bu gerçeğe.
kendini salak yerine koyup ona itaat ettiğin gerçeğidir tabi karşındakine gereğinden fazla değer verirsen ya onu kaybedersin ya da kendini boşver sen onu da kendine iyi bak.
yalnız da mutlu olunabileceğidir. bir müddet sonra özleyebilirsiniz, normaldir, ama onu da atlatırsanız iyi olacaksınız. ne diyor ecnebiler: you'll be good.
olmasa da olurmuş.
Seni kaybetmemek icin hic caba sarfetmedigini gorursun.
güncel Önemli Başlıklar