bugün

Ne agladin be her aksam her aksam ayrilirsan ayril bize ne aq.
Her şeye rağmen çok sevmek.
Sizi özel hissettirmesi.
Ruh eşiyse hayatta ayrılamazsınız çünkü her yaptığınız anılar birike birike artık hayat çizginizin bir parçası haline geliyor.
Çok da sevmiyordum ama birakamiyordum da.
Saplantı.
gerçekten çok sevmek.
merhamet.
aşk.
alışkanlık.
saplantı.
Aşk ve sevgi bir yere kadar sizi engelleyebilir.

görsel

isteyipte ayrılamamanın en büyük nedenlerinden birisi alışkanlıktır. Zira sen ondan ayrıldığın zaman onu değil onunla yaşadığın anıları özleyeceksin. Bu yüzden sana zor geliyor. Ayrıca bazı baskın kişiliklerde ki genelde kadınlarda olur bu dürtü, cefasını ben çektim sefasını başka yellozlara sürdürtmem düşüncesi vardır. Ayrılmamaya bir başka sebep olarak ilişkilerde artık menfaat çıkar ilişkilerine döndüğü için pek mümkün olmuyor. Bu maddi ya da manevi olarak hiç farketmez.

Erkeklerde ise bir sahiplenme iç güdüsü olduğu için ondan sonra olacaklar için çok endişe duyar. ona karşı olan sevgisi, inancı bitse dahi başkasının ona dokunacağını bilmek onu terelelli eder. Ayrılıklar hep zor olmuştur. Olmuyorsa zorlamayacaksın demişler. insan onunla olmaya alıştığı gibi onsuzluğu da alışacaktır..
Aşkı bazen alışkanlıkla karıştırmak, sevgilinizle uzun zamandır birlikteyseniz onu artık bi parçanız olarak görmeniz, ayrıldığınizda da hayatınızda büyük bir eksiklik olacağını bildiğiniz için ayrılamazsınız.
Aşık olmaktır.
En önemli nedeni güvendir. Ona güveniyorsundur. Ondan başkasına güvenebileceğine inanmazsın. içindeki heyeca. Bitse bile ondan vazgeçemezsin.
sevgili olmasıdır.
insan gerçekten sevdiği birinden niye ayrılsın, aynı oranda sevmiyorsa dahi emek, paylaşımlar, vefa vs gibi nedenlerden dolayı ayrılmaz.
büyük oranda takıntı olmak boşluk da olmak.
25 senelik evli ,
3 çocuk sahibi
6 yıl sevdalık yapmış
zor günleri paylaşmış
bugün geriye döndüğünde iyiki yapmışım demiş
ve en önemlisi
hala çok seviyor
olmak
yeter sanırım .
şimdi ayrılmak istiyorum ama bu bir anlık sinir mi, sonra pişman olur muyum düşüncesi.
gözleri.
Ayaklarinin cok guzel olmasi.Kiz beyinsiz fakat duruyo oyle kenarda.
Mali vardir.
Ona çok alışmıssinizdir ve yeni sevgilinizde onlari bulamayabilirsiniz.
Çok fena mal vardır şerefsizde. Alışmışsındır. Bilirsiniz alışmış kudurmuştan beterdir.
geçici nedenlerdir.nitekim eninde sonunda tüketilir bu sebepler.insan zihninin oynadığı oyun son bulur ve ayrılık gerçekleşir.
kimine göre sadece aliskanliktir.
Sevilensen bırakamaman vefadan sebep, sevensen terk edip gidememen aşktan sebep.
olsun ayrılmayalım sevişelim .
insan hayatı boyunca en çok korktugu şey yalnız kalmasııdr. bundan dolayı hep bir el arar durur.
güncel Önemli Başlıklar