1. 1.
    en uyuz olduğum yazar modelidir... (ha benim uyuz olmam sizin ne kadar umrunuzda olur orası ayrı)

şimdi bun yazarlar kızla tanışırlar ve ilişki ilerlemeye başlar sonra nick altı entryleri, ben bu yazıyı sana yazdım başlığı, sevgili başlıklarını doldurup taşırırlar... en sonunda da her şeyin bittiği gibi bu ilişkileri de biter... zaten bitmeyeceğini zannetmek ahmaklıktır ya neyse bu konumuz değil....

işte bu yazarlar buradan sonra girdikleri o güzel, o duygu yüklü tüm entryleri silerler, hatta birbirlerine laf sokmaya çalışırlari ayarlaşırlar falan... çok saçma, yapma bunu kardeşim madem sileceksin yazma, madem pişman olacaksın yapma, madem vazgeçeceksin sevme lan sevme!...

ama silme onları dursun inadına dursun, yenisi de görsün sevgilinin eskisi de ve sen ikisine de aldırmadan yazmak istediğini yaz silersen şerefsizsin...
    5 ... fatal
  2. 2.
    sevgilisi de sözlükte yazarsa,ve sevgilisinin başlığı altına,''arım,balım,peteğim dediğim yazar'' tadında entry'ler girmişse,o entry'lerini silen yazar.
    2 ... rockandroll
  3. 3.
    benim bu...

ama bunu yapan yazarın neden yaptığını da irdelemek gerekir biraz. hani, sadece ona yazılanlar değildir silinenler, en siktiriboktan bakınız bile silinmiştir. aynı şekilde ona yazdığınız en duygu yüklü entry'de. o da eksik kalmaz zaten, siler. ama fark, o sadece size yazdıklarını silmiştir. neyse konumuz bu değil.

hiç düşündünüz mü, neden akla hemen sevgilinin de sözlükte yazar olduğu geliyor? ne yani ulu sözlük'teki herkes birbiriyle sevgili mi? adamın ve ya kadının sevgilisi belki yazar değil. hatta internet bile kullanmıyordur belki. fakat, silmiştir yine. şimdi ne olacak? bu adam yine şerefsiz mi oluyor?

ayrılık, gerçekten zordur. en azından 'bitmeyecek ilişki yoktur' gerçeğini kabul etmek kadar.

şimdi önce söylediklerini unutup, hepinizin ilk aklına gelen hakkında konuşayım;

entrylerini silen yazarın sevgilisi de tamam bu sözlükte yazardır. ve her bir entrysinde ondan bir şeyler vardır. dedik ya hani ayrılık zordur... işte ayrılığın zor olduğundan ötürü alışmaya çalışır. düşünsenize, kendinizi onu hatırlatmayacak işlere yoğunlaştırmışken, ben butonuna tıklıyorsunuz, onunla tanışmanıza sebep olan entry oylanmış. o entrynizden sonra attığı mesaj ile tanışmıştınız. kişilikler farklıdır ama, beni rakı içmeye zorluyordu bu durum.

velhasıl kelam, unutmaya, hatırlamamaya çalışan yazarın yapacağı iştir. ha, bir işe yaramıyor, onu biliyorum bak. çünkü, herşeyi sildikten sonra da, yine sadece ona yazarsınız. çünkü sevgili silinmez, bitmez. ha elinizden geliyorsa, yapabilirsanız, entryleri değil, sevdiğinizi silin. naaah yaparsınız...
    7 ... garfield
  4. 4.
    sevgiliden ayrılınca fotograf yırtan insan modeli.
    2 ... akrep insani
  5. 5.
    (bkz: öküz öldü ortaklık bozuldu)
    1 ... gothic evil
  6. 6.
    hızını alamayan yazar.
    2 ... anise