1. 1.
    ansızın gelen bir mesajla başlar bazen herşey.ayrılmamız daha dogru olacak gibi birşey yazıyordur mesajda.tam olarak kavrayammazsın...neden bahsettiğini tam olarak anlayabilmen birkaç dakika sürer.beynin çalışmaya başlamıştır,o senden ayrılmıştır.tarifi zor bir acı,arkadaslarına derdini anlatmak,birileriyle konuşma ihtiyacı...belki geri döner diye kendini kandırma metodları...ben artık kimi sevecegim,beni onun kadar kimse sevemez,onun gibi sarılamaz..o herşeyimde ama yoktan bir sebep yüzünden ayrıldı benden..sürer bu..gece uyumaya çalışılır,yarının daha iyi olacagı umuduyla..resimlere bakılır,mesajlar tekrar tekrar okunur.onunla yapılan şeyler,gezilen mekanlar ve en kötüsüde onun kokusu belleginde dolanır durur.acıdır,yaşanmaması en güzelidir,ancak hayatın en bariz gerçeklerindendir.
    45 -2 ... iysr
  2. 2.
    (bkz: eski sevgili)
    1 -1 ... iysr
  3. 3.
    her genç insanın başına gelen olgu. abartmamak lazım bu kadar. aa.. yeter ama diye çileden çıkaran olgu aynı zamanda. yaprak dökümü sadece ağaçlarda yaşanmıyor * bu sıralar.
    3 -2 ... freedean
  4. 4.
    (bkz: ayrılın lan)
    (bkz: ayıp değil mi koskoca adamsınız)
    6 -2 ... thedewil
  5. 5.
    eski sevgili sahibi olabilme yolunda atilan en temel adim. *
    4 ... confusedy
  6. 6.
    -senin bitmek tükenmek bilmeyen cinsel isteklerine cevap veremiyorum hilmi. ayrılmak istiyorum.
    -bir veda opucugu ? ...
    -tamam ama dil yok ...
    18 -8 ... one by one
  7. 7.
    özgürlüğü birazcık olsun hissetmek için bulunmaz fırsat. giden gitmiştir, gözyaşları rutindir, sonrası hayat.
    8 ... legend of the stranger
  8. 8.
    sevgiliyi tanımanın en güzel yoludur.insan sevdiğini ya yolculukta ya ayrılıkta tanırmış sözü doğrulanmış olur.ayrıldığın kişi aslında senin aşık olduğun kişi değildir zaten.eh bu durumda yapılacak en güzel şey unutmak ve yola devam etmek
    (bkz: life goes on)
    13 -1 ... ephedra
  9. 9.
    etkisi duruma göre değişebilir ama nesnel olan şey özgürlüğe adım attığınızdır*.
    2 ... mini mini bir nick konmustu
  10. 10.
    Sevgilinin ne kadar ''sevgili'' bir sevgili olduğuna bağıl değişen ruh hallerine doğru sürüklenmek.
    1 ... veritaserum