1. 1.
    Soğudum, soğuk davranıyorum her dakika arıyor mesaj atıyor. Artık bıkkınlık seviyem %88 yani. Geçen sene bir ceket attı çok güzel dedi gittim aldım bana akşamına diyor ki bana olmadı değiştir aldım sonra ayrıldık başka kıza verdim amk. insan bir rica eder amına koyim. Her buluşmada yemek yenir mi ya bu çocuğun cebinde parası yoksa ne yarak yiyecek bu adam. Şimdi de yanıma gel diyo en az 600 lira gider bir de orda yemek kitler kalma yeri girer. Kızlar az anlayışlı olun çok sinirlendim kafanızı keserim.
    13 -1 ... ataturkcuu yazar
  2. 2.
    Boş sözlerle şöyle aşığım böyle aşığım şöyle seviyorum diyin kadınlar kendisine aşık olan erkeği çekici bulmaz, sizin zayıf ve yardıma muhtaç birisi olduğunuzu düşünür ve o kadından kurtulmuş olursunuz.
    1 -1 ... just millionaire
  3. 3.
    Taktik yaparak zaman ve duygu kaybetmek hem kendinize hem de karşınızdakine yapacağının en büyük saygısızlıktır.

Dürüst olmak en erdemli ve konforlu yoldur.
    3 -1 ... zeytinyagli dolma kalem
  4. 4.
    Kimi bulamıyor,kimi buluyor ama ayrılmaya çalışıyor.

Millet aç aç.

Şüphesiz!
    ... kara hakan
  5. 5.
    Ya bu ilişkinin her anı taktik mi olacak. Niye içimizden geleni söylemiyoruz. ilişkiye başlama taktiği, ilişkinin bik bik taktiği... abi ayrılmak istiyorsan oturur konuşursun. Sebebini anlatır ayrılırsın. Ne büyüttünüz hıaammıınnaa.
    3 ... romendiyojenyus
  6. 6.
    Bu kızdan borç iste sayın yazar.

Kesin çözüm. ise yararsa bir haber ver meraklanırım.
    2 ... tavuklaribisirmisem
  7. 7.
    çok güldüm lan okurken, niye bilmiyorum ama adamın ciddiyeti acayip hoşuma gitti.

neyse;

bu işin taktiği maktiği olmaz. bir kere aklınıza düştüyse "olmuyor" deyip efendi gibi ayrılacaksınız.

o anki durum ne olursa karşınızdaki insanın en azından bu kadarcık saygıyı hak ettiğini unutmayacaksınız.
    -1 ... kinamiyo takao
  8. 8.
    sıkılıyorum artık, arkadaş mı kalsak. diyerek çok rahatça bitebir uzatmaya gerek yok.
    ... french prens
  9. 9.
    salağa yatılabilir. hayatın bir çok anında salağa yatmak daima yardımcı olur.
    ... saat2detaksimde
  10. 10.
    Konuşmayı denedin mi? ilk problemleri. Olmadı ayrılmayı.
    1 ... excaliabur tutan panda