bugün

ayrılmak isteyipte enteresanlık isteyen yazarın kafasından geçen düşüncedir. öyle bir ayrılık olmalıdırki alternatif bir sebep olsa bile bu sebebin alternatifi olmamalıdır.
Sperm sayım düşük,seninle bir gelecek düşünürsem,seni üzmüş olacağım ya da üç aydır regl olmuyor ve hamile de değilim,artık benden bu sevgi,aşk sözcükleri geçti de olabiliritesini koruyan bir durum.
HORLAYAN BiR KADINDAN AYRILMAK iÇiN BAŞKA SEBEP ARAMAM.
tek ve sıkça kullanılan ise . böylesi daha iyi demektir .
(bkz: ibne oldum)
(bkz: benim hiç sevgilim olmadı ki)
sıkılmak eylemi içine girdiyseniz sebebe gerek yoktur. sıkıldım deyip bitirmek lazım. aksi halde çift taraflı zulümdür.
100 metreyi 10 saniyenin altında koşamıyor.
Beni çok sıkıyosun herşeye karışıyosun dayanamıyorum diyip gitme eylemi.

(bkz: Sevmemiştir)
-mehmet kusura bakma ama çok osuruyosun...
+tuğba sen beni bırak da kendine bak... belki de bırakıyosun arada...
-iğrençleşme köpek...
+bi dakka... ooohhh...
-osurdun di mi?!
+evet..
-seviş benimnen... möoah!!!
+akşama ayrılcaz, söz mü lan?
-bsg...
bi başkası var.
ilişkimiz çok monotonlaştı.
ailem izin vermedi.
gibi gibii..
eskisi kadar heyecan duymuyorum. galiba artık senden elektrik alamıyorum. biliyor musun aslında sen daha iyilerine layıksın. ben beş para etmeyen adamın biriyim... gibi lafları sıralayabilirz.
etrafınızdaki kızlar dötünüzü çok kaldırmışsa ve hali hazırda devam eden ilişkinizde heyecan bitmiş ise yada eski sevgilinizden gece yarısı bir telefon aldıysanız bunların totalinde ortaya alternatifden de öte bir ayrılık sebebi çıkabilir.
+elektrik hatlarım karıştı.
sessizce,o ve sevdiklerinden bihaber.hiç görmemiş,yaşananlara çamaşır suyu sıçramış ve çöpe fırlatılmış gibi..
az işim var.
prostat masajına soğuk bakması.
Dırdırla daha fazla siktirilecek beyin kalmaması.