bugün

ayrılığı başlatan mesajdır.

iç burkar.

can yakar.

yaralar yüreği.

tekrardan mesaj bekletir.*
çok seven anlar tüm hislerini.

afallatır, tüm acılara göğüs germişleri.
"Kendine iyi bak. benden daha iyilerine layıksın. ELVEDA!" tarzı mesajlar. Eğer gerçekten sevdiyseniz, ölüm fermanınız sayılabilecek olan mesajdır.
telefon yoktu o aralar hacı.
"taksiye bindim birazdan mersin şehir merkezinde olurum canım" hala saklarım.
Görüsmemiz lazım demistim sonrası malum.
umarım mutlu olursun ayarında birşeydi herhalde. sene olmuş lan. umduğu gibi olmadı tabi. dedim o kadar beddua etme diye.
--spoiler--
konusmamiz gerek.
--spoiler--
alinan son mesajdir.
hayatımda yaptığım en boktan şey oldu seni bırakmak.. ne yaptığımın farkında bile olmayı bırak ne kadar çok pişman olduğumu tasavvur bile edemezsin.. bi şans daha olsa..

(görüldü)

ben seni unutalı çoook oldu.
-sahura kalkacak mısın?
' Hah şöyle pekala her şey için teşekkür ederim iki sehrin hikayesi umarım daima başarılı olursun hoşçakal ''

Ben hoşçakal demedim tabi, benim lan bu. Önceki 3 hoşçakala rağmen 2 kez barıştık biz. Sevsem yazardım tekrar ama yok yakınımda dahi olmasın, benim sevgim bile bitti ya helal.
Tamammm öyle olsun.!
"Ben ayrilmaya karar verdim. Zaten uzun zamandir bunu dusunuyodum ama seni kirmamaya calistim hep seni dusunuyodum ama artik kendimi dusunmeye karar verdim hep kendimden odun verdim ve bu beni cok yipratti sen simdi diyceksin ki artik eskisi gibi biri olmiycam. Olucaksin hickimse bir gunde degismez ve evet biliyorum bu iki kisinin vermesi gereken bi karar ama ben zaten elimden geleni yaptim kurtarmaya calistim kendimde hata oldugunu dusundum senin sinavinin bitmesini bekledim. Birbirimize birsuru soz verdik ama o zamandan bu zamana sende degistin bende bunu kabul et. Bi zamanlar ikimizde cok mutluyduk cok guzel zamanlardi seninle cok mutlu oldugum zamanlarda oldu eglendigim zamanlarda oldu ama ben seninle hep ilkleri yasadim yani ilk defa bi erkekle bu kadar samimi oldum katlanabilmemin nedeni buydu ama artik biseyler sevgimin onune gecti ve bu noktaya geldik. Ve sana olan sevgimde tukendi. Artik sevgilim olmadan da oldugunu anladim dahada iyi oluyo daha az uzuluyorum daha az strese giriyorum daha iyi seyler yapiyorum telefondan daha uzak kalabiliyorum benim sana yaranamamamdan herseyimi elestirmenden cok usandim eger su 1 bucuk yil boyunca beni bi kerecik bile sevdiysen benim mutlu olmani istersin heralde ve ben boyle mutlu olucam ve sunu anlaki bu aslinda uzun zamandir yapmak istedigim ama bi turlu cesaret edemedigim bi patlamaydi istiyosan yolladiklarini gonderirim tercihinde basarilar bu mesajdan sonra lutfen bana seni seviyorum diye mesajlar gonderme daha fazla birbirimizi kirmayalim ve lutfen mutlu ol benden sonra kendine daha iyi birini bulucagina eminim insallah cok mutlu olursun"dur.
"Sonra konuşalım mı? " oldu ve üç gündür tek bir mesaj yok. Hoş üç gündür hiçbir yerden bakmıyorum. Öküz düzgün yazsaydı keşke.
'' iyi geceler. sana bu yazacaklarımı yüz yüze söylemeyi çok isterdim ama buna vaktim yok. biraz önce eski sevgilim reşat aradı. telefonu açmayacaktım ama ısrar edince açmak durumunda kaldım. onun sesini duyunca onu unutamadığımı farkettim. zamanında beni aldatmış da olsa onu hala seviyorum bunu anladım lütfen sende beni anla. seninle onu unutmak için çıkmamıştım gerçekten senden hoşlanıyordum veya öyle zannediyordum ama bu gece farkettim ki ben hala reşata aşığım. sen çok masum bi insansın seni kandırmak duygularınla oynamak istemiyorum. bundan sonra beni arama hatta bu mesaja bile cevap verme böylesi ikimiz içinde daha iyi olacak. reşatla bi ilişkiye başlamak üzereyim ve bu ilişkiye zarar vermeni istemiyorum. hoşçakal.''
Hoşçakal sınavında başarılar.
neyse batu iyi geceler.
özledim. eski sevgiliden olduğunu belirtmek gerek tabi. gittiği yerde kalsın, kim dokunduysa ona onunla mutlu olsun..
eski günlerin hatrına tamam arada konuşalım dedim ama böyle yapacaksan lütfen uzatma daha fazla.
ben mükemmelim, sen orospusun.
bebeğim ben yatıcam sabah bi işim varda.

edit: pardon biz sevgili değiliz henüz yanlış oldu.
Uzatmanın bır anlamı yok,konusmayalım artık.
Aşkım sana iyi geceler, tatlı rüyalar. yarın yola çıkıyoruz, kavuşuyorum sana inşallah. 5 saat yolculuk nasıl geçecek bilmiyorum (Paris den Düsseldorf a).
Çoğu erkeğin aldığı son mesaj görüntülüdür. Bu mesaj ağlamaktan şişen ve irileşen gözlerden bükülen dudaklardan oluşur. Bu kız kişisinin "bak beni nasıl ağlattın şimdi mutlu musun it oğlu it" deme şeklidir. Ağır vicdan azabı amaçlanır. Sonuçsa amaçtan oldukça uzaktır. Allah kimsenin başına vermesin.
zaman aşımına uğramış mesajdır, zamanı ve niteliği hatırlanmayandır.
üç nokta koydu . en pisi de bu.