bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    takip eden 3 gün boyunca yapılan 2 ihmalin ya da hatanın -deyim yerindeyse- yarım elma gönül alma bedelidir. 36 saate düşen bir özürden ziyade sevgilinin bir dakika bile düşünmeden bu 2 ardışık özrü kabul etmesi daha da önemlidir. Bi şey diyim mi: insan en çok özür dilediğinde sevdiğini anlıyor, daha da çok seviyor ve seviliyor. Bi sigara yakalım, rahatladım valla.

Not: Tespit sıçmadım, bizzat yaşadım.
    3 -1 ... brell
  2. 2.
    karşı tarafın aşırı şekilde şımartılmasıyla gerçekleşecek cıvık bir ilişkide meydana gelecek olaydır, adamın yaşayın kardeşim.
    ... uncle sam
  3. 3.
    çok hata yapmaya başladığınızı gösterir. halbuki az hata, az özür demektir.*

hataların sonunun nereye gideceği de belli tabi.
    ... eksi yesil sulu elma
  4. 4.
    pek hayra alamet değildir. elbette ilişkilerde karşılıklı hoşgörü, icabında özür dileyebilmek önemli ve gereklidir. öte yandan çok sık özür dilemeyi gerektirecek vakalar yaşanıyorsa , devamlı tartışmalar, problemler, akabinde özürler oluyorsa, oturup bazı şeyleri sakin ve hoşgörü sınırları içinde konuşarak çözmek gerekir. aksi takdirde ilişkide dengesiz durumlar ve aşırı taviz vermeler gündeme gelip tat-tuz kaçmaya başlayabilir.
    1 ... usualsuspects
  5. 5.
    3 günde 33 kere özür dilenen ilişkiler de mevcuttur.
    ... cupping tester
  6. 6.
    özrün sayısı ile ilişkinin laçkalığı arasında doğru orantı olduğunu gösteren bir durumdur... *
    2 ... hicivciv
kapat