1. 1.
    kesinlikle olumlu davranışlardır.

bir kere siniri alıyor, misal ablamla aramda yaş farkı az olduğu için bundan 3 ay öncesine kadar her gün kendisiyle tartışır kavga ederdik, 3 aydır sevgili yaptı, başımıza sevgi pıtırcığı oldu çıktı. insani tepkiler vermeye başladı cidden çok ilginç.
    15 -7 ... sezenist a feminist
  2. 2.
    direk sözlüğü bırakırım uğraşsın dursun ipneler.
    5 -2 ... true
  3. 3.
    mihehiheheihehe şeklinde olur olmaz gelen gülme krizleri. normalde her çaldığında "ufff gene hngi slk aryor yhaa" şeklinde tavır takınılan cep telefonu ile adeta akraba olmak vücudunun parçasıymışcasına davranmak.
    9 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    Sey var mesela bir havalara girmeler, böyle kıskançlıklar, kendi ailesiyle muhabbeti kesmeler..Ne yani dönüp dolaşıp geleceğin yer neresi zannediyorsun ki?

Ya yeni bir şey basıma geldi cok yakın bir tanıdığım erkek arkadasından kıskandığı için, sevgilisiyle benim görüşmemden sakındığı için benle görüşmeyi kesti. Ben eski sevgilimle buluşmaya bununla gitmiştim . Gerçekten insanın fikri neyse zikri o oluyor.
    5 -1 ... veritas omnia vincit
  5. 5.
    hiçbir bilgim yok. hayır hayır ağlamıyorum.
    1 ... bedreddin
  6. 6.
    Genelde arkadaşlardan uzaklaşılır. Aman he sevgili bulunca en yakın arkadaşını bile satan insanlardan uzak durun.
    2 ... sweet pyschopath