1. 1.
    Her gün düzenli hal hatır soran kızlar sevgili yapınca selamı sabahı kesiyor. En son 4 5 ay önce yaşamıştım bu durumu noldu bu kıza diyodum meğer manita yapmış. Ulan demek ki kız bana yazılıyomuş ama farketmemişim. Gerçi Benle sevgili olmak çok basit aslında sadece cesaret lazım belirsiz davranan kızlara bi şey yapamıyorum. Ee Beni elde etmek istiyosan gelip açık açık söylecektin güzelim boyuna posuna güvenme ben kızda karaktere bakarım.. Kolaya kaçıp senin peşinde dolanan Yarım erkeklerle takılmak istiyosan sana hayatta başarılar.

Özet; bu tip kızlar hiçbir zaman gerçek mahiyette ilgisini çeken erkeklerle olamayacaklar çünkü onlar sadece bekleyip ona gelene teslim ediyolar kendileri. Ama
    gidip konuşmadıkları müddetçe esas hoşlandıkları ve arzuladıkları erkeklerle olamayacaklar yapacak bir şey yok.
    2 -2 ... yoksul genc
  2. 2.
    bik bik gece gündüz konuşuyorsanız sevgilisi muhtemelen "kim bu lavuk?" demiştir.

ya da kurnaz bir kızsa o evreye gelmeden etrafındaki bütün finoları temizlemiş ve hanım hanımcık bir kız profili yaratmıştır kendisine. aşkilopsisi de "ah ne kadar da mazbut bir kız" der, sevinir mal mal.

velhasılı kelam; bizim kızlarımız nerede nasıl davranacağını gayet iyi bilir.
    1 -3 ... lucius vorenuss
  3. 3.
    - bu karaktersiz de kim?
    - aa benmişim!

Sevgimi, ilgimi, alakamı paylaştıracak bir enerjim olmadı hiçbir zaman. Tek yere kanalize olabilirim ancak. Metin altıok'un sevdiğim birkaç satırını da kendime yandaş edindim, doğru bir şey yapıyormuşum gibi yaşamaya devam ediyorum.

"sevmeye başlayınca birini
    kendimi yıkıp yeniden kurarım
    çünkü;
    bu yeni bir aşktır
    ve temeldeki yerini mutlaka alacaktır.
    dikkat! ..
    yabancıların inşaat alanına girmesi tehlikeli ve yasaktır..."
    1 -1 ... ngark