bugün

insanda ikilemlere yol açan olay.

iyi mi kötü mü tam olarak anlaşılmamaktadır.
gerek yoktur. sadece ettir.illada yapılacaksa kurban etinden uzak durulmalıdır.
(bkz: easy sex)
(bkz: open relationship)
türkiye de cogu erkegin yaptıgı sey. efenim hormon denilen zımbırtı 20 li yaşlarda rahat durmuyor. erkek kişisi haliyle kendini bir başka hissediyor ve sevgilisi de o işe yanaşmadıgı icin -haklıdır degildir- veya erkek kişisi bunu sevgilisine soyleyemediği icin, mecburen bu yola bas vuruyor. haa erkek kişisi sabredemezmi sabredebilir ama bu ülkede maalesef sabreden erkeklere homo şeklinde bakıldıgı icin mecburiyetten, birazda erkekliğini kanıtlamak icin bu işleri yapıyor.
(bkz: erkeklerin üstündeki mahalle baskıı)
ofsayt editi: Maalesef haklıyım arkadaşım. bu ülkede bu işler böyle yürüyor. ve yazdıklarım dogru, kıcımdan uydurdugum birsey degil.
vadideki zambak * kitabı ruhun aidiyetiyle bedenin aidiyeti arasındaki farkı anlatan bir kitaptır. sevgili varken başkasıyla bedenen sevişmek temasının iç yüzü bu kitap okunarak rahatça idrak edilebilir.
bunun ismi yanlış konmuştur. Sevişmek olmaz, sikişmek olur o. ha ikisininde kendine has güzellikleri yok değildir. kişinin tercihine bırakılmalıdır.
kendini aldatmaktır.
sevgili olunan kişiye layık olmadığını beyan etmektir.
aynı vukuatı sevgili kendisine yaptığında normal karşılıyorsa genişliktir, şerefsizliktir.
etcilliktir.
birgün daha beterinin başına geleceğini bilmediği için şuursuzluktur. (bkz: allahın adaleti)
emanete hıyannettir.
adam olamamaktır.
insan olamamaktır.
bunu yaptım. Kendimden utanıyorum.
tıbben zor olan ama yapılabilesi bir harekettir.anlamak için:kişinin orgazm olup olmamasına bakılır.olduğu takdirde ister istemez beynini de olaya kaptırmıştır,ruhunu da,bedenini de.
(bkz: Bedenime sahip olabilirsin ama ruhuma aslaa!)
(bkz: boynuzu takan kılıfını hazırlar)*
olası fakat bayanlar tarafından kesinlikle kabul edilmeyecek fiil. yapılma ihtimaline karşı bayanların savunması şu şekilde olacaktır: 'kendini benim yerime koyar mısın lütfen?'.
(bkz: tek gecelik ilişki)

sevigli yokken daha güzel olur. oh mis ne güzel karışan yokken sürekli farklı bedenlerle sevişmek güzeldir.
eğer sevgilisiyle sevişemiyorsa sevgilisinin buna karışması gayet yersizdir . bu eylemi gerçekleştirirken erkek kendini avcı olarak görmeli ve ihtiyaçlarını kullanmak için kadını bi av olarak görmesi öyle hissetmesi kız arkadaşı için yeterli cevaptır.
(bkz: verseydin lan o zaman hep elizabet hep elizabet)
bunu sevgilisine yapmış bir erkek o sevgilisinden ayrıldıktan sonra yeni bir sevgili bulduğunda aynı şeyi 2. kez de yapar mı diye düşündürten eylem.

neticede ihanet oluyor. sizden önceki sevgilisine ihanet etmiş biri size de ihanet edebilir mi? insan hatalarından ders alabilir mi? sorular da sorular... yoksa insan hep aynı mıdır ki?
yani neden bu kadar eleştirilir bu durum anlam veremiyorum. sevgilin varken otuz bir çekmek kadar doğal eylem. sonuçta ihtiyaç.
sen dururken sevgilinin başkasıyla sadece bedenen sevişmesi.
tamam olayın ahlaki bilmem ne boyutunu geçtim
mantığını anlayamadığım oolay, başkalarıyla bedenen sevişiyosun normal olarak
çünkü sevişmek iki beden işidir de, bu adam başkalarıyla sadece bedenen sevişiyo fakat sevgilisiyle ayrıca neyle sevişiyo onu anlamadı ben.
sevgilisiyle de sevişmek için bedenini kullanmıyo mu araya başka bi şey de mi giriyo nabıo olm o adam.
sevgilinin şeyine hakim olamamasının kibarca söylenişidir.
(bkz: iradesiz insan kontörlü hat kullanır)..
saçma sapan bir olaydır , ne gerek var yani o yapsa iyi mi
orospuluktur.

kusura bakmayın gençler; göte göt denen köyden geliyorum.

edit1: erkek yaparsa diye bir ayrım yapmadım o da orospudur
edit2: mesleki orospuları tenzih ederim.
kız yapıyorsa orospu, erkek yapıyorsa şerefsizdir.
kadın yaparsa orospuluktur, erkek yaparsa şanındandır.

not: yıl 2012 oldu olacak ama ortaçağ'dan çıkamadık aq.