bugün

bilmemeli, herkesin özeli kendine. zaten bilecekse niye şifre koyarlar o da ayrı dava vıcık vıcık yerli ilişki işte.
Sevgili varsa şifre olmamalı, şifre varsa sevgili olmamalı.
bilmemeli.
partnerinin kac gram kaka yaptigina kadar bilen iliskileri sevmiyorum.
Birbirine güvenmeyen insanların yapacağı iş.
bilmemeli denendi onaylandı. millet hic bir sey bulamayınca açık aramaya basliyor. işe o niyetle başlayınca da illa ki bir sey bulunuyor.
bilmemeli. herkesin bir kişisel alani var sonuçta. onun yerine güvenmeyi öğrensin.
bilmeli ama sanki telefonda sakıncali birşeyler arıyormuş gibi sürekli karıştırmamalı.
Bu aslında tartışma konusu bile olmaması gereken bir şey. Bu ülkede birçok kimse için pek mümkün olmasa da unutulmamalıdır ki herkes bir birey olmakla beraber herkesin kendi kişisel alanı vardır. Partnerinizin şifresini sizle paylaşmamasının ilk sebebini kıskançlık olarak düşünmek yerine onun sizden beklediği kişisel alana saygı duymak olarak düşünebilirsiniz, tabii bu kişiye ve karşınızdaki kişinin beklentilerine göre değişkenlik gösterir. Yine de güvenmeyeceğiniz kişi ile birlikte olmak hoş değildir. insan kendisine "yanlış bir şey yaparsa sonuçlarının farkında o halde ona göre hareket eder, etmez ise de kendi sorumluluğunda" diyebilmeli, böyle bir durumda ne kadar üzüleceğimizi düşünüp sadece üzülmemek için durumu engellemeyi,bencil olmayı, düşünmek yerine.
eğer ilişki evliliğe gide bir yoldaysa bilmelidir net. ben yakışıklı, sırım gibi bir delikanlı olarak kendisine söyledim şifremi, al ne zaman istersen bak dedim. eski mesajlar falan da silinmiş değil çünkü ondan öncekilerin açıklamasını da yapabilecek güvene sahibim.

o bana hala neden telefonuma bakıyorsun diyor.
Bilmeli cunku misal benim gibi lalelik edip sifreyi unutunca, telefon kitleniyor pek hos olmuyor.
Btw koca koca insanlar neden birbirinin telefonunu karistirir, o da degisik.