1. 1.
  sevgili türk kardeşim, dağda ki pkk ile şehirde ki kürdü aynı kefeye koymaktan vazgeç.
  sevgili türk kardeşim, iki de bir yenge, eşek kelimelerini kullanarak küçük düşürmekten vazgeç.
  sevgili türk kardeşim, gel evime kendi yiyemediğim yemeği sana yedirmezsem benden namerdi yok.
  sevgili türk kardeşim, eğitim dediğin şeyi çifte standarttan çıkarırsan zaten hiç bir sıkıntı kalmaz.
  sevgili türk kardeşim, dağa çıkan insanların %90'ı açlıktan sefaletten cahillikten çıkmaktadır.
  sevgili türk kardeşim, şuan pkk yapılanmasına bakarsan asırlardır düşmanın olan toplumların oyunları sonucu pkk nın var olduğunu anlarsın.
  sevgili türk kardeşim, kürt kökenli insanların yarısından fazlası bdp dışı oy kullanmaktadır. bdp ye oy kullanan insanların çoğu tehdit ve benzeri unsurlarla zorla oy kullanmak zorundadır.
  sevgili türk kardeşim, bunca asırdır, kardeş kardeş yaşarken neden son zamanlarda hortlayan bir pkk ye kurban gidilmektedir.(tarihe bak).
  sevgili türk kardeşim, bu vatan her ne kadar seninse bir o kadarda benimdir. gerektiğinde kellemizi vermeye her zaman hazırızdır.
  sevgili türk kardeşim, pkk bu ülke sınırları içinde yaşayan herkesin ortak düşmanıdır. sen kürtlerin üzerinde ki oyunu görüp, birbirlerinden ayırt ettiğinde o zaman gerçekten anlayacaksın ki kürt sorunu yoktur, pkk sorunu vardır.
  sevgili türk kardeşim, siyaseti yapanların çıkar için yaptığını gör. bdp denen partinin başındakiler zaza, çerkez ve kürtlerden oluşmaktadır.
  sevgili türk kardeşim, sen halksın siyasetle gerçeklerin görülmemesine engel ol.
  sevgili türk kardeşim, sosyal medya ya da tv takip ederek gerçekleri görmezsin. az çok oturup sohbet edin ya da imkanınız varsa gidip misafir olun.
  sevgili türk kardeşim, bu vatan senin ve benim olduğumu sürece her zaman için toprağıma sahip çıkacağım ama olur da görmemezlikten gelipte bana hala terörist muamelesi yaparsan o dediğin toprağın altında hem sen hem ben var olmaya devam edeceğiz.

  --spoiler--
  ben kürt milliyetçisi falan değilim, az çok sorgulamanıza ve üstü örtülen gerçekleri görmenize sebep olması için yazdım. yoksa bu vatan içinde yaşayan herkesi zaten ecdadım olarak kabul ediyorum.
  --spoiler--
  35 -17 ... one lee
 2. 2.
  Sevgili turk kardeşim dinlemeden yargılamaktan vazgeç kulağını yeniliklere aç. Sadece çevrenden duyduğun sozlere kanma. Herkesi tanı öyle yorumunu yap. Sevgili turk kardeşim, yeter gözünü seveyim artık eşek yenge şakası yapma. Cidden insanın onuru var. Sevgili turk kardeşim küfür etme küfür aşağılık insanlara laik birşeydir. Lütfen artık bazı kurtlerin belki de benim gibi zazaların barış ve uyum içerisinde yaşamak istediğimizi anla.
  Edit: Hemen de kötüye yorun bak o kadar yapıcı konuştuk pis milliyetçiler.
  4 -6 ... selahattin demirtas
 3. 3.
  (bkz: onlar bir sevgi Pıtırcığı ehe)
  4 -2 ... aquila non capit muscas
 4. 4.
  sevgili türk kardeşim. kabul ediyoruz bu ülkede çoğunluksun ama türkiyede yaşayan herkes türk değil, bunu kabullen artık.
  4 -8 ... serhildan berxwedan azadi
 5. 5.
  kürt milliyetçisi gibi yazmasa da araya sıkıştırdığı maddelerle bildiğin hdpkk bildirisi yayınlayan döl israfı beyanatı.
  4 -5 ... pislik yazar
 6. 6.
  teşkilatımda kürt kardeşlerimde var ve bana saygıları diğerlerine nazaran daha fazla. ama
  onlar; dağdaki pkk'lılar ile aynı partiye oy vermiyorlar.
  onlar; eğitim isteyip, okullara zarar vermiyorlar.
  onlar;dövlöt bize bahmıyir deyipte, kamu mallarına zarar vermiyorlar.
  onlar;adalet isteyipte, savcılarımızı, namusuyla çalışanları öldürmüyorlar.
  onlar;aş isteyipte, zorla yemek çalmıyorlar.
  ve onlar asla vicdanlarını yahudi Marks'a satmıyorlar!
  4 ... bitteroloji
 7. 7.
  Eşek ve yenge muhabbetini bırak, olaya ciddi bak. Bunun yerine hainlerin, ihanetlerini her ortamda ve fırsatta yüzlerine vur. Bizim düşmanımız etnik kimlikler değil, Türk'e ve türk'ün ulusal tüm değerlerine düşman olanlardır unutma.
  1 ... ayazhan
 8. 8.
  hümanizm aldı altında terörist bezirganlığı yapan
  az muhterem çok göt veren kaypaklar

  ''Bize hümanizme karşı olmayı öğretmediler; zihnimizdeki parçalar birbirini tamam ettiğinde kendimizi hümanizme düşman hâlde bulduk. Savaşların, kavgaların, ölümlerin doğanın yıkıcı olaylarından biri olduğunu kabul ettik. Hayatı, ölümü "Türk'e göre, Türk için" diye yorumladık. Bunun için bütün olayların başı-sonu Türk'e göre bir anlam ifade ettiğinde anlamlı kılındı. Aksi takdirde her şey kupkuru bir edebiyat''
  4 -2 ... atsizayoldas
 9. 9.
  (bkz: ha canım)
  1 ... muslum duralmaz
 10. 10.
  Mustafa kemal atatürk derki "ne mutlu türküm diyene" diyeni türk kabul ederim. sen hala kürdüm diyorsan bana türk kardeşim diye hitap ediyorsan mustafa kemal atatürk'ün kurduğu ülkede Hainsin! hain kalacaksın. mustafa kemal yine derki "bu memleket tarihte türk'tü bugünde türk'tür ve ebediyen türk olarak yaşayacaktır.
  5 -1 ... kilickingasigmas88