bugün

paranın nasıl kazanıldığından habersiz kızdır. yer ama sevgilisinin belki de o parayı kazanırken götünün çıktığını görmemezlikten gelir.
aciz kız değildir, kesinlikle olamaz. bir erkeğin bir kızla yakınlaşmasının temelinde pek tabi ki cinsellik olduğunu kabullenirsek buradan yola çıkışla ne kadar ekmek o kadar köfte denklemine olayı rahatlıkla bağlarız.
koca parası yiyen aciz kadınla aynıdır. ha bir de çalışıp da kocasından daha fazla para alabilmek adına çalışmıyorum ayağına yatan kadından daha beter değildir.
mükemmel aşk mükemmel iki insan arasında oluşur, eğer kız fakir ise mükemmel değildir, bu aşkın gerçek aşk olmaktan öte çıkar ilişkisine dayanma ihtimali vardır.
Aciz degil akilli kizdir. Bir erkek olarak takdir ederim, kiz olsam bende yerdim. *
üniversitedeydik 2. sınıftı galiba. yurtta tanışmıştık. güzel kızdı kendine göre akıllıydı. yaprak dökümü ferhundenin manisa şubesi gibiydi. ailesi arayıp sormazdı parası biter isteyemezdi. 2. döneme kalmadan eve çıktı. kıyafetler değişti. son model cep telefonları edinildi.

bir gün okul çıkışı çaya davet etti bizi. gittik. 3 oda 1 salon full yeni eşya döşenmiş. gayet tarzı stili olan odalar falan. dibimiz düştü desek yeridir. hele biz gibi hem çalışıp hem okuyan bünyeler için o ev saray yavrusuydu.

nasıl ya dedik. sen bu eve nasıl sahip olabildin??

kızımız izmir'de zengin orta yaşlı bi adamla tanışmış. 3 5 görüşmeden sonra kendine aşık etmiş. sonra orta yaşlı adamımız, ev tutmuş. evin 1 senelik kirasını vermiş, eşyaları almış. kendisi 1 hafta sonra dönmek üzere izmir'e gitmiş.

bizim kız eşyaları bi kamyona atmış evi değiştirmiş, izini de kaybettirmiş. hazırdan bir ev yüklüce de para sahibi olmuş.

tanım: en aşağılık duyguların insanıdır. kız olsun erkek olsun sevgili denilen insan maddi konulara çıkar sağlamak için edinilmez. o zaman sevgili denilmez.
zihniyeti sömürmek olmadığında aciz olmayan kız.

hatun kişisi ekonomik açıdan dardadır, veya öğrencidir, kıt kanaat geçinebiliyordur, fakat erkek kişisinin işi gücü arabası vardır ekonomisi yerindedir, şayet bu ilişki de ciddiyete doğru yol almaya yöneldiyse, erkek kişisinin parasıyla 2 kişilik yaşamak çok normaldir.

bu yeme işleminin masum olması ile şerefsizlik boyutu tamamen zihniyete dayalıdır. zihniyet temizse de benim de param varken hatunun yoksa, lüks bir yere yemeğe götüremeyecek miyim? özel bir davet için elbise alamayacak mıyım? kredi kartı borcu geldiğinde bir kıyak çekemeyecek miyim?
öyle erkek mi olur lan?
üniversitedeydik 2. sınıftı galiba. yurtta tanışmıştık. güzel kızdı kendine göre maldı. dallastaki lucy'nin adana şubesi gibiydi. ailesi arayıp sormazdı parası biter isteyemezdi. 1. döneme kalmadan eve çıktı. kıyafetler seksileşti. son model cep telefonları edinildi.

bir gün okul çıkışı partiye davet etti bizi. gittik. 12 oda 1 salon full yeni eşya döşenmiş. gayet tarzı stili olan odalar falan. götümüz düştü desek yeridir. hele biz gibi hem çalışıp hem fakir bünyeler için o ev tarla yavrusuydu.

nasıl ya dedik. sen bu eve nasıl sahip olabildin??

kızımız izmir'de zengin orta yaşlı bi adamla tanışmış. 3 5 görüşmeden sonra kendine aşık etmiş. göt vermiş sonra orta yaşlı adamımız, ev tutmuş. evin 1 senelik kirasını vermiş, eşyaları almış. kendisi 1 hafta sonra dönmek üzere los angeles'a gitmiş.

bizim kız eşyaları bi kamyona atmış evi değiştirmiş, kamyoncuyla da izini kaybettirmiş.
Yoktur böyle biri, bedava yedirmez kimse para. Bu kızımız yediği paraları 100 dolar vizite ile kıyaslarsa piyasası hakkında kabaca bir fikri olur.
aciz olmayan kızdır asıl ona para yediren erkek acizdir. ha eğer kız gerçekten seviyorsa ve parası da yoksa helal hoş olsundur yesin...
al gülüm ver gülüm.s
Hakkıdır. Kadın olsam ben de erkek parası yerdim. Kadın dediğin hesap ödemez, parası varsa bile eli cebine götürülmez. Yalnızca hesap muhabbeti için de değil bu, her konuda böyledir.

Libidosu düşük errkeklerin ağzına sakız muhabbeti.
Asalak kızdır.

Resmiyet yokken yemek de bilemiyorum artık.
ulan bir gün de sen at elini cebine. parasında değilim ama bir görelim amk. bi çayını içelim. nasıl oluyormuş biz de görelim.
Sevgili parası demeyelim de, bi kadının ona para harcamaya razı bir erkeğin parasını harcaması neden acizlik. Kız güzeldir veya zekidir veya sadece amının içi tırtıklıdır size ne be amk. Burda ne erkek ne de kadın aciz değildir. Bi erkeğin kadına para harcaması da acizlik değildir. Siz nasıl bi köylüsünüz de bunu acizlik olarak algılıyosunuz. Çok güzel bi üniversiteden mezun olmuş bir kadın, kafası çalışan, sosyal becerileri yüksek ve yurtdışında eğitimine devam edecekse (ben değilim amk linçlemeyin) düşük sosyo ekonomik gruba dahil bi aileden geliyorsa bunu ekarte etmek için kendine para harcamaya razı erkek/erkekler den yardım alması ( bu tabirde sevgili parası yemesi) acizlik olarak değerlendirilebilir mi? Hiç sanmıyorum.
Özetle, ister zengin olsun ister dişinden tırnağından arttırdığı olsun, o parayı harcamaya razı herhangi bir erkeğin parasını harcamak acizlik, orospuluk, götlük vs olmaz, olamaz.
Hiçbir para kazanmayan, herhangi bi somut faydası bulunmayan vasıfsız kadınların sırf evlilik cüzdanı var diye koca parası yemesi meşru oluyor saçını süpürge etmiş oluyor ama kendini gerçekleştirmeye çalışan (maslow piramidinin en üstü olduğunu bazı cahiller için belirteyim) birinin gerekli yardımları alması acizlik salaklık orospuluk oluyor öyle mi?

Siktirin gidin kendi bokunuzda boğulun be amk ortadoğu klişeleri.