bugün

zenginse yedirmekten hoşnut oluyorsa arkana bakmadan yapman gereken iştir.
(bkz: enayiler olmasa akıllılar ne yapardı)
(bkz: olsa da yesek)
sevgili parası yemekten kasıt, yol-yemek vs. giderlerini karşılamak değilse alışkın olmayan kişiler için zor bir iştir. adam yatırım yapıyor size mesela yurt dışına götürüyor, pahalı mücevherler satın alıyor ama ertesi gün kaçıp gitme ihtimaliniz var, vicdansızlık yani.
asla yapmam dediğim bir durumdur. yapanları da şiddetle kınıyorum, kişi sevdiğini parası, güzelliği yada ondan faydalanmak için sevmez. sevgili kelimesi bu tür kişilerin ağzında sakız olacak kelime değildir, özeldir ve çok büyük anlamlar yüklüdür. sevdiğim dedilen kişiler yolunacak kaz yada enayiler de değillerdir.
gayet güzel ve tatlı bir eylemdir.

hatta sırf bunun için sevgili bile edinilebilir kanımca. hatta edinilmelidir de.
bir jigolo için vazgeçilmez hale gelmiş echeneis lik halinde yapılacak olandır.
cok eglenceli eylem. erkegin karizmasina karizma, cekiciligine cekicilik katar. ben bugun karizmami ve dayanilmasi guc oldugu soylenen cekiciligimi buna borcluyum ahali..siz de yapin.
hayatın paylaşmaktan ibaret olduğunu unutan menfaat düşkünü kişilerin, bu ve benzeri paylaşımları 'yolmak' veya 'yemek' olarak algılamasından kaynaklanan düşünce biçimidir.
Sevgili parası yerken vücudunun güzel yerlerini de sevgilisine yedirmek zorunda kalan, kendini kurnaz sanan kızın yaptığı eylem.Ama asıl kurnaz erkektir.Zaten erkekte para çoktur ve fahişe muamelesi yapacak bir kadına ihtiyacı vardır.Bu da o kadındır işte.

Not:Sevgili parası yiyen erkeklerin olduğunu pek düşünmüyorum.
harika bir duygu olduğu kadar, kadınlara hayatın zorluklarını göstermek için bir farklı bir yöntem.
yenilen tarafsanız imanınızı gevreten durumdur. ay sonunu getiremezsiniz. siz su içerken o milkshake içer, ayvalık tostu yer. bi de utanmadan "sen niye yemiyosun" diye sorar. çıkışta sinemaya gitmenizde sıçmanızın garantisidir. 2 hafta da bir görüşesi gelir insanın.
güncel Önemli Başlıklar