1. 1.
  paranın nasıl kazanıldığından habersiz kızdır. yer ama sevgilisinin belki de o parayı kazanırken götünün çıktığını görmemezlikten gelir.
  2 ... lord lokhraed
 2. 2.
  aciz kız değildir, kesinlikle olamaz. bir erkeğin bir kızla yakınlaşmasının temelinde pek tabi ki cinsellik olduğunu kabullenirsek buradan yola çıkışla ne kadar ekmek o kadar köfte denklemine olayı rahatlıkla bağlarız.
  1 -2 ... mudahil
 3. 3.
  koca parası yiyen aciz kadınla aynıdır. ha bir de çalışıp da kocasından daha fazla para alabilmek adına çalışmıyorum ayağına yatan kadından daha beter değildir.
  ... sevgilim ben manyak oldum
 4. 4.
  mükemmel aşk mükemmel iki insan arasında oluşur, eğer kız fakir ise mükemmel değildir, bu aşkın gerçek aşk olmaktan öte çıkar ilişkisine dayanma ihtimali vardır.
  ... muuhendis
 5. 5.
  Aciz degil akilli kizdir. Bir erkek olarak takdir ederim, kiz olsam bende yerdim. *
  ... bigbadtrip
 6. 6.
  üniversitedeydik 2. sınıftı galiba. yurtta tanışmıştık. güzel kızdı kendine göre akıllıydı. yaprak dökümü ferhundenin manisa şubesi gibiydi. ailesi arayıp sormazdı parası biter isteyemezdi. 2. döneme kalmadan eve çıktı. kıyafetler değişti. son model cep telefonları edinildi.

  bir gün okul çıkışı çaya davet etti bizi. gittik. 3 oda 1 salon full yeni eşya döşenmiş. gayet tarzı stili olan odalar falan. dibimiz düştü desek yeridir. hele biz gibi hem çalışıp hem okuyan bünyeler için o ev saray yavrusuydu.

  nasıl ya dedik. sen bu eve nasıl sahip olabildin??

  kızımız izmir'de zengin orta yaşlı bi adamla tanışmış. 3 5 görüşmeden sonra kendine aşık etmiş. sonra orta yaşlı adamımız, ev tutmuş. evin 1 senelik kirasını vermiş, eşyaları almış. kendisi 1 hafta sonra dönmek üzere izmir'e gitmiş.

  bizim kız eşyaları bi kamyona atmış evi değiştirmiş, izini de kaybettirmiş. hazırdan bir ev yüklüce de para sahibi olmuş.

  tanım: en aşağılık duyguların insanıdır. kız olsun erkek olsun sevgili denilen insan maddi konulara çıkar sağlamak için edinilmez. o zaman sevgili denilmez.
  2 ... ici elma disi vodka
 7. 7.
  zihniyeti sömürmek olmadığında aciz olmayan kız.

  hatun kişisi ekonomik açıdan dardadır, veya öğrencidir, kıt kanaat geçinebiliyordur, fakat erkek kişisinin işi gücü arabası vardır ekonomisi yerindedir, şayet bu ilişki de ciddiyete doğru yol almaya yöneldiyse, erkek kişisinin parasıyla 2 kişilik yaşamak çok normaldir.

  bu yeme işleminin masum olması ile şerefsizlik boyutu tamamen zihniyete dayalıdır. zihniyet temizse de benim de param varken hatunun yoksa, lüks bir yere yemeğe götüremeyecek miyim? özel bir davet için elbise alamayacak mıyım? kredi kartı borcu geldiğinde bir kıyak çekemeyecek miyim?
  öyle erkek mi olur lan?
  7 ... panthera
 8. 8.
  üniversitedeydik 2. sınıftı galiba. yurtta tanışmıştık. güzel kızdı kendine göre maldı. dallastaki lucy'nin adana şubesi gibiydi. ailesi arayıp sormazdı parası biter isteyemezdi. 1. döneme kalmadan eve çıktı. kıyafetler seksileşti. son model cep telefonları edinildi.

  bir gün okul çıkışı partiye davet etti bizi. gittik. 12 oda 1 salon full yeni eşya döşenmiş. gayet tarzı stili olan odalar falan. götümüz düştü desek yeridir. hele biz gibi hem çalışıp hem fakir bünyeler için o ev tarla yavrusuydu.

  nasıl ya dedik. sen bu eve nasıl sahip olabildin??

  kızımız izmir'de zengin orta yaşlı bi adamla tanışmış. 3 5 görüşmeden sonra kendine aşık etmiş. göt vermiş sonra orta yaşlı adamımız, ev tutmuş. evin 1 senelik kirasını vermiş, eşyaları almış. kendisi 1 hafta sonra dönmek üzere los angeles'a gitmiş.

  bizim kız eşyaları bi kamyona atmış evi değiştirmiş, kamyoncuyla da izini kaybettirmiş.
  1 -1 ... jerry drake
 9. 9.
  Yoktur böyle biri, bedava yedirmez kimse para. Bu kızımız yediği paraları 100 dolar vizite ile kıyaslarsa piyasası hakkında kabaca bir fikri olur.
  ... otur da dinle
 10. 10.
  aciz olmayan kızdır asıl ona para yediren erkek acizdir. ha eğer kız gerçekten seviyorsa ve parası da yoksa helal hoş olsundur yesin...
  -1 ... i go you go we go