bugün

mert olmak en iyisidir.
Ergen işidir.

Aklı başında iki insan oturup konuşarak her şeyi çözer.

Ama bir tarafın, yaşa bakmaksızın ergenliği bitmemişse sorun olur.
Genelde hatta büyük çoğunlukla gönül, seni sevene değilde, senden kaçana meyil eder. Açıkçası mantık aranmaması gereken durum.
ilişkilerde kaçma veya kovalama. içinden geldiği gibi de olma. Direk hiç bir şey olma sevgilide olma. Bu taktiği yalnızca alfa insanlar bilir.
Bunu bizzat ayrıldığım eski sevgilim söylemişti. Yeni birini bulana kadar devam etti. Üzgünüm ki hayatına biri girdiğinde bile bana bir şeyler yazmaya devam etti haberim yoktu bundan keşke olsaydı. Kız için çok üzgünüm, böyle biriyle beraber olsam beni çok mutsuz ederdi... Vahşi doğanın vahşi yaratıkları içgüdüsel hareket ediyor galiba. Benim için geçerli olmayan durum.
Seven kaçmaz. Oturun konuşun. ilkokul koridoru değil ilişki denen şey.
Erkekler herkesi kovalıyor.
Kaçanı da, kaçmayanı da, koşan da, yere yatanı da, havaya bakanı da
Erkekler önüne gelene yürümüştür hep.
Önemli olan kimi kandırıp yakalayacağıdır.
Maşallah sende çok yakalanmışa benziyorsun.
Bravo kezomançi ayakta alkışlıyoruz en zor ve en güzel sensin. Herkes seni bıraktığına pişman. Ben bırakmadım ama ben bile pişmanım o derece...

Ekleme de yapayım ayrıca çok büyük profesörsun.

Hats off for kezban.
Kaçmayın, bunu oyuna çevirip kaçanı görünce de kovalamayın. Taktik, strateji, oyun, numara hiç çekilir şeyler değil. Hele ki Bir noktadan sonra amann bununla mı uğraşıcam diyor insan. Net olun, oyun oynamayın, istediğinizi beklediğinizi açıkça söyleyin karşıdakine, Her şey daha kolay o zaman.
Senin arkanı goklerle bulusturanlarda kabahat . Benim sitemim ona aslında . 20 tane keko nefessiz yazınca otomatikman prenseslik sendromuna giriyorsunuz.
Aslında kişiye göre değişir. Kimisi kovalamaktan, kimisi kovalanmaktan hoşlanır; kimisi de hiçbirinden.
Ben kaçtım, kovalayan olmadı.
Düşük iq seviyesine sahip kisilerce uydurulan eylem,bir insan zaten sevgi besliyorsa zaten söyler cekincesi falan varsa söylemesine hic gerek yok olumsuz.
çok doğru mantıktır.
seven erkekler genelde kadının üzerine çok fazla titrer gider ve kadın bu durumdan genelde sıkılır.
çok sıkılan kadın bu durumun tersini dışarıda arar ve seven erkek yalnız kalır...
erkek sevdiği için kovalar kız fakat sevgiden bunaldığı için piç erkek arar o seven erkeğin tam tersidir ve bir kadın ona yetmez hatta iddia ediyorum 10 tane avrat olsun etrafında 11. avrata da yürür.
kadın bunun peşinden koşar seven gariban erkekte kadının derken seven erkek artık kaçmayan birini bulur takar yüzüğü hooop balayına sonra gerisi malum, beline kuvvet aslanım.
neyse sonra kadın o piç erkekte de aradığını bulamaz mal gibi kalır ortada bazen uzun süre bazen kısa etrafındaki abazaya bağlı olarak yalnız kalır. sonra o da birini bulur hop o da balayına pompaya.
sonuçta her ikisininde sonu aynı aga dert etmeyin boşuna...
erkekler sadece yatağa atmak istedikleri kızların peşinde koşarlar istediklerini alınca da muhabbeti keserler.
ben şahsen ilişkiye girip kullanacağım kadınların peşinden koşuyorum sonra zevkimi alınca terkedip başka kızların peşinde koşuyorum. özellikle türk kızlarına böyle davranıyorum can yamana benzediğim için ayda 10 15 türk kızı ile yatıyorum.
güncel Önemli Başlıklar