bugün

yaprak sarın.

dolma doldurursanız olmaz, yaprak saracaksınız.
gayrettepe metro istasyonunda "karanlıkta diyalog" adlı sergi hala duruyorsa gezilebilir.
fuck buddysini sevgilisi sanan zavallı yurdum insanının düştüğü yalnızlığı sözlükte giderme çabasıdır.

bir varmış bir yokmuş gibi yapın.
uzun eşek oynayın. biz hep yapardık hey gidi mirnavım.
Öbüşmek.

Önce bi öpüşün sonra ne isterseniz onu yapın.
(bkz: sevgiliyle akışkanlar mekaniği tartışmak)

Mesela yani.
görsel
görsel
ilk uyanan diğerini doyasıya izler uyurken.
Beraber cips kola çerez Allah ne verdiyse abur cubur alıp film seyretmek.
Çocuk gibi eğlenmek , aile gibi dertleşmek ve sarılmak, tutkuyla sevişmek, çılgınlar gibi seyahat etmek kahkaha atmak ve zamanı gelince çok zırlamadan zırlatmadan yolları ayırmak.

Yok en iyisi bir an önce siktiredip hayatınıza bakmak.
Bol bol kavga etmek.
Havalarda güzelleşti böyle alacan sahile götürcen dizine uzancan saçınla sakalınla oynicak o, sende güzel havanın oksijenin tadını çıkarırken sevdiceğinle muhabbet sohbet edecen gökyüzünün ve sahilin tadını çıkaracan.
Sevgiliniz at kafasıysa..*
görsel
(bkz: seks)
Paintball, yastık savaşı, su savaşı, saklanbaç ve yakartop.
izmir de banliyö seyahati.
özellikle son durağa kadar.
Müzik dinleyerek susmak sadece.
Ayrılmak. Ne yaparsanız yapın son aktivite bu oluyor.
Seyahate çıkmak. Belki.

Mesela bir Rusya seyahati.
Ateşli silahları seven birini tanırdım . Beraber poligona gidecektik ona nasıl ateş edilir öğretecektim. Meğer sevmiyormuş. Beni değil silahları, öyle kaldı.
Yemege cikmak sinemaya gitmek yamac parasutu de fena olmaz. Ama interrail de yapmak isterim sevdigimle. Cesitli guzel romantik anlar da olabilir elbette. Ama hersey olacagina variyor bu hayatta ne plan yapsakta hayal kursakta.
Baş başa kalıp bi mekanda sohbet etmek olabilir.
karsilikli kitap okuyup cay yudumlamak.
paragrafi bitirince goz goze gelmek ve icindeki mutlulugun gozlerinden isik olarak cikmasi
sevgiliyle yapilabilecek en kral aktivite
görsel
güncel Önemli Başlıklar