1. 1.
  dünya'nın en romantik eylemidir. orta şiddette bir yağmur ve yanında sevgilin. parmaklar birbirine geçerek el ele tutuşulmuş ve sahilde yürüyorsunuz. sevgilinin saçlarından süzülen yağmur damlaları, ıslanmış teni. yolun ortasında durup birbirinizi bir süre öylece izliyorsunuz. o yağmurda ıslanan yavru kedi halinize bakarak doyuyorsunuz birbirinize.

  yanınıza bir çingene geliyor, gül satıyor. 5ytl verip alıyorsunuz. artık tablo tamamlanıyor.... ve siz bu kıro romantiklikleriyle dalganızı bir kere daha geçmiş oluyorsunuz.
  7 -1 ... biraktigim iz
 2. 2.
  Sonrasında grip olma olasılığını güçlendiren eylem.
  -1 ... engel
 3. 3.
  akabinde sokaktan geçen arabanın, buz gibi ve çamurlu suyu üstünüze sıçratması. sevgiliyle el ele koşarak eve gitmek ve üst baş değiştirirken bağırsakların bozulduğunu anlayıp, aynı klozete, aynı anda idrar yapmakla sonuçlanacak ıslanmadır.
  2 -4 ... infected mushroom
 4. 4.
  sonrasinda birlikte kurumaya calismayla devam eder ki bu tarafi daha bir iyi daha bir sicaktir. *
  4 ... karakuzusu
 5. 5.
  donuste sicacik bir evde, sicak dusla tamamlanamsi farz guzelliktir.
  3 ... tiremisu
 6. 6.
  bu eylemden sonra eve gidip beraber kurulanmak, sonra sıcak bir kahve içmek sarılıp ısınmak güzel olur.
  6 ... burke
 7. 7.
  teninden yavaş yavaş süzülen damlaları seyrederken, ona olan sevginizi delicesine haykırmanın en romantik olacağı anlardan sadece bi tanesi.
  2 ... erdinaryus professor
 8. 8.
  yağmurdan bile nefret edecek hale getiri insanı. siz tam onu unutmaya çalışırken ansızın yağan bir yağmur bile size tekrar onu hatırlatır. anam müzik değil ki sesini kısasın, film değil ki televizyonu kapatasın, yağmur bu kaçış yok. bu yüzden yaşarken güzel ama sonrası için kötü bir şeydir.
  1 ... guzunamca
 9. 9.
  dişi olan sevgili beyaz tişört içindeyse ve mekan da kenar mahalleyse bire 10 kavgayı kaçınılmaz hale getiren vaziyettir.
  1 ... david addison
 10. 10.
  (bkz: beraber yuruduk)*
  -1 ... madman89