bugün

küçük abdest büyük abdest hiç farketmez sifonu çekmeniz rezaletin fitilini ateşler.

"sevgilim neler oluyor yahu?" derken panik yapıp klozetin kapaığını daannn diye kapatmanızda cabası. kısaca aşkınıza yeni bi serinlik, yeni bi feng şui gelir. foşşş!

not: bu konuşmalar ev telefonu ve 3g teknolojisi ile donatılmış telefonalr için yersizdir. zor olur.
napıyosun sorusuna ıkınarak cevap vermeyle sonuçlanacak durumdur.
aşkım sidik sesini duyim nolursun da başka bir versiyonudur.
kızın rehin almada üstat olmasının sonucudur. erkek dinlememeyi otomatiğe aldığı için günlük işlerine devam eder.
osuruğu öksürükle kamufle etmek gerekir. zor iştir. sıkıntı yapar.
(bkz: evde sakın denemeyin)
-askım nerdesin sen su an?

+ee..sey.. tuvaletteyim askımmm.

-ilişkimizde saygıyı kaybettiğimizi düşünüyorum. *
-ya işte ordan sonra hedede hödödö..

+mal mısın olm sen salak mısın?

-ilişkimizde saygıyı kaybettiğimizi düşünüyorum.

+ben tuvaletten konusuyorum su an.ne saygısından bahsediosun sen be!!..

-...*
sevgililerin yerli yersiz her yerde konuşabilme becerisidir. eğer alışkanlık haline gelirse* bütün apartman ilişkinizin tüm boyutlarını öğrenir, fazla özele girmemeniz şiddetle önerilir.
-aşkım şuan üzerinde ne var?
-alt tarafda birşey yok üstte t-shirt var birtek.
-nasıl yani aşkım?
-sıçıyorum anlasana be
bi de bu eylemi umumi tuvaletlerde gerçekleştirenler vardır ki kapının önünde bacakları çaprazlamış ıkına sıkına beklerken hiç alakanız olmayan insanların alakanız olmayan ilişkisinin alakasız detaylarını öğrendiğinize mi yanarsınız, romantizmin klozete düşüşüne mi..
şeytan diyo bağır
"küçük abdest 500, büyük 1 teeeleeeeee!!!" "yalnız çok rica edicem sifonu çekelim!" .
sifon çekileceği zaman mikrofonu sustur özelliğini kullanılması durumunda ilişki seviyesinin korunması.
+nerdesin aşkım sen?!?
-ııı şey kem küm, tuvalette.
+ne??? benimle konuşurken çişinimi yapıyorsun!!
-hayır aşkım kakamı.
+ohaa...
+ııııııııı....hııııııı
+muraatttt noluo bee
+yoookk bişii...ohhh
+ya hayvan mısın murat nerdesin sen
+pıt..oohhh..geldim canım geldim...film o film....alooo canım alo
+dııııııt
(bkz: herkese uyumlu insan tipi)*
ayrılık zamanının gelip geçmiş, hatta işin boka sarmış olduğu durumdur.
karşı tarafın anında anladığı olaydır. ses derinlerden ve yankılı bir şekilde gitmeye başlar...
insanın aklına daha güzel sözler getirebilir. sonuç da insanın kendini en rahat ve özgür hissettiği yerlerden biridir.
- aşkım şuan ne demek istiyorum bil bakalım...zartt zartt zorttt
-seni seviyorum dedin,
-kız sen baya geliştin ha!
-ee hobi oldu artık. sen bil bakalım çişimle ne yazıcam şimdi...* *
konuşmanın en kesilemez anında vucüdun sesine kulak verme sonucu başa gelebilecek olaydır. şu ana kadar başınıza gelmediyse yinede büyük konuşmayın.
+aşkım.
-efendim aşkım, şu an tuvaletteyim şimdi konuşmasak. biliyorsun durumumu.
+tuvalette misin? ya aşkım geç onu. bana 7 tane zenci hunharca tecavüz etti, 25 cm den az olan yoktu.
-neeeeee?
+tedavi aşkım bu. geçti mi sorunun?
-ohhh. geçti geçti, korkudan sıçtım yani kabız falan kalmadı.
çok konuşan bir sevgilisi olan insanın mecburen yapacağı eylemdir. ayrıca nokia 3120 classic bu iş için biçilmiş kaftan gibidir. sadece konuşanın sesi gidiyor. *
güncel Önemli Başlıklar