1. 1.
  manyak çiftlerin yapabileceği maçtır. ayrıyetten monoton bir ilişki olmayıp gayet güzel spor aktivitesi yaptıkları için tebrik edilesi bir davranış.

  fi tarihinde yine manyak bi sevgilim vardı. diğer kızlara benzemediği aşikardı. arkadaşlarımın kendisini fazla sevmezdi. ben ise bu durumu kesin kıskanıyorlar diye daha çok sahiplenmeye başlayıp daha çok zaman ayırır olmuştum. daha önce anlattığım gibi kar topu savaşı yapıp sırtıma alıp koşturmuş, yastık savaşı oynayıp bayılttığım bile olmuştu. o derece dandik bi ilişki o derece manyak bi bağ vardı aramızda.

  günlerden bi gün lan kız aşkım biz niye boks yapmıyoruz demiştim. çok sevinmişti. ben normal şakacıktan bi ben yumruk atıcam b o yumruk atıcak zannediyodum. okula gidip geldim ve bizim deli benden önce eve gelmiş salonu bi güzel hazırlamış ve boks eldivenleri bile almıştı. yan tarafta koltukların üstünde havlular, sular, pavıreydler. her bok vardı. ben de gaza gelmiştim. ev arkadaşlarımı sorunca kovdum ben onları diye cevap aldım. herneyse biz hazırdık ve başlayacaktık maça.

  arkadan fon müziği koydum. rocky nin bildiğimiz müziği var ya işte onu koydum. iyice gaza gelen ben bi sağ bi sol yapıyordum. bizim manyak yumruk atmaya çalışıyo, ben ise bi ordan bi diğer tarafa koşuyordum. belli ki sinirlenmiş üstüme doğru geldi. ağzıma bi tane vurdu. benim ebem mikildi. öyle zannettim o an. çok sinirlenen ben sen misin lan diyerekten çenesine tüm gücümle geçirdim. godumun eldiveni engelledi benim şiddeti. ama bu yinede yere devrildi. yerdeyken bi kaç tekme attım. kalk kız, adam gibi dövüş benimle, gaak kız, yumuşak, kalksana kızım, ne o korktunmu derken eline aldığı pavıreydi suratıma yapıştırdı. onun darbesiyle ben kafayı bilgisayar masasına da selam ederek vurdum ve yere düştüm. bu çok sinirlenmiş belli ki bu sefer elinde tava vardı. nerden bulmuş daha önceden mi getirmiş bilmiyordum. onu da kafaya geçirince ben tırt oldum. bayılmışım.

  sabah oldu ben kafada 5 tane tomurcuk şekilde uyandım. gözümün birisi mordu. ellerim tutmuyo, bacağım yürüyemez haldeydi. bizimkisi eşyalarını topluyodu. nereye diyince arkasına bi baktı. 3 saniye bön bön bakıp saçlarını savurdu. küsmüş..
  1 -1 ... kolibalili