bugün

* her iki taraf icinde alısveris sırasında veya sonrasında kavga sebebi olan durum sinir bozucu.
(bkz: kadinlarla alisverise cikmak)
(bkz: erkekle alisverise cikmak)
ukteci notu: sevgilisi olup ve alısverise cıkanların basına gelenler nedir hocam??** *
Her iki taraf icin de eziyet olan eylemdir.

Erkek zoraki gelir kizin pesinden o magazadan o magazaya. Kiz da doymak nedir bilmez, nasilsa danisabilecegi sevgilisi vardir yaninda diye dolasir da dolasir.

Erkek alisveris partneri olarak kullaniliyor mu yani? Tabi ki hayir.

bir kiz aslinda aldigi kiyafetleri bilmem neleri hep sevgilisine hos gorunmek icin alir.

He tabi benim sevgilim gibi tam indirim zamani magazada dolasip heyecanli heyecanli kiyafetlere bakarken; "hadi cikalim, bunaldim" diyen bir sevgili ile de karsilasilabilir.

Bu sevgiliye kizilir mi? Yok yahu kizilmaz. Candır o. Acikca soylemis iste. Kiz da kuzu kuzu cikmali o avm'den.

Taraflar arasinda anlasma saglandiginda kavga ile sonuclanmayacak eylemdir.
Sevgiliyken rol yapmayın beyler. Sonra evlenince kendiniz oluyorsunuz hoş olmuyor.
sonucu yatak ile sonuçlanacak hoş bir aktivitedir.
Herkese nasip olmayacak aktivitedir.
sabır ve para gerektiren eylemdir.
aldığı elbiseleri dekolte vs. için kontrol etme bahanesiyle de yapılabilen bir aktivitedir.
Taraflardan birini cildirtmak icin yapilan seydir.
sebepsiz bir şekilde keyif aldığım eylemdir.
Erkek iseniz ölümden beterdir, içinizden küfürler eder fakat bir şey söyleyemez gezmeye devam edersiniz. Her elbise vb eşya mukemmeldir amaç sadece alışveriş zamanının bitmesi ve bu işkencenin sona ermesidir.

Kadınlarda zannediyorum ki böyle bir sorun yoktur, erkek kolay beğenir kafasına eserse alır.
güzel şey ulan. yemin ediyorum hala erkeğin alışveriş sevmediği falan filan triplerine giriyorsunuz ya ölüyorum amk. lan sevgiliyle çıkılan alışveriş en güzeli. şimdi öncelikle dünya üzerinde beğenilmek istediğin tek varlığın yanındasın. onun beğendiği ve senin de beğendiğin bişeyi almakta tereddüt etmiyorsun. erkek için o seçme rahatlığı çok önemli. sonrasında soyunma kabinindeyken dışarı çıkmadan '' hayatım şu beğendiğimiz pantolonu getirebilir misin'' diyerek tekrar kabindn çıkmadan yeni bir eşya deneyebiliyorsun. hele iki adet giyinme kabini olan zırtapoz işletmelerde böyle bir durum hayat kurtarıcı oluyor. sonra beraber zaman geçirmeyi sevdiğin biriyle dolaştıkça yorulmuyorsun bile, soyunma kabinine beraber girelim espirileri yapıyorsun. saçma sapan elbiseleri deneyip gülüyorsun, senin göremediğin elbiseleri o görüp sana gösteriyor ve hele zevkli biriyse sevgili güzel bir moda anlayışın ve zevkin oluyor. eski sevgiliden kalan en güzel miras bu bence. ben artık susayım. anlattıkça özlüyorum. özledikçe anlatıyorum.
yapmak için önce sevgilinin olması gereken eylemdir.
annemle bile gitmiyorum ne sevgilisi. tek başına gider, iki saatte ne alacaksam alır dönerim.
sevgiliyken alışveriş yapmak en eğlencelisidir.
kocam biz sevgiliyken reyon reyon dibimden ayrılmazdı. kabin önünde beni beklerdi.
nişanlandık. avm ortasındaki koltuklarda oturur oldu.
evlendik. adam beni avm de bırakıp arabada uyurdu ben gelene kadar.
çocuk oldu. "anahtarı al beni yorma git gel" demeye başladı şimdi de.
bence evlenmeyin.
Keyifli, gerçi fişte tutar kısmı 3 haneliydi, hemen kartı uzatıp "canım şifreyi sen girer misin telefonu açmam lazım" dedim. *
Taksit taksit keyif..
Gayet güzel aktivitedir efendim. Sıkıcı falan da geçmez ayrıca. Üstüme alacağım bir giysinin sevgilimin de alırken beğenmesinden memnun olurum şahsen.
Aslında en çok eğlencenin yaşandığı şey bence. Bir de alışveriş sonrası yemek yemek ve kahve içmek o günün puanının en yükseldiği zaman
Aslında en çok eğlencenin yaşandığı şey bence. Bir de alışveriş sonrası yemek yemek ve kahve içmek o günün puanının en yükseldiği zaman