bugün

Oo bak seen durumudur. Git git.
edirne kars arası bir yolculuk olabilir.
Eşin olmayacaksa boşuna yorulmaktir .
sevgilisi askerse allah yardımcısı olsun temennileri ile gitmesi istenilen yolculuktur.
Ulvi bir yolculuktur. Hele ki bu yolu tepen kişi kadınsa, bunun sevgilisi kul köle olması gerek böyle fedakarını bulduğu için. Bize denk gelen hatunlar halk otobüsüyle yarım saat gelmeye üşenip arabayla al beni diyordu, hem de henüz arabam yokken. Kiralarmısın naparsın demeye getirip trip yapıyorlardı bir de.
istanbul-atina otobüs yolculuğu olabilir.
hakkarideki sevgiliden olsa olsa kaçak sevgili olur.

gerçekten ilgi gören, sevilen insan aldatmaz eğer buna teşebbüs ediyorsa kişi sevdiğini değil önce kendini sorgulamalıdır.

kızım sana dedim gelinim sen işit hesabı*
açık ve net yokluktur.

not: lan hakkaride allahın bile unuttuğu yerde nerden buldun nasıl buldun amk?
açık ve net salaklıktır. hakkariden sevgili edinilir mi la?
uzak mesafe ilişkisi pişmanlıktır.
(bkz: kamu spotu)
gideri olan sevgili için gidilir. başlığı gören de bime gittiğini düşünüp şaşırmaz.
gidilir evet ama giden er geç gününü görecektir.
Gerizekalılıktır. Bi erkek için şurdan şuraya 17 adım atmam.
Yürüyerek değildir inşallah .s.s orta yerde buluşsanız? O benim için gelsin banane, zamanında fedakarlık yaptıklarınız sizi orospuya yorar sonradan. 1, 2 saatken bu böyleyse 17 saati düşünemiyorum.
yok aşkım ben sabiha gökçenden dönerim.
(bkz: cem yılmaz)
Gereksiz eylemler silsilesidir.
Bir delik uğruna o kadar yol gidilir mi hiç. Nasıl yokluksa artık, bul sağından solundan birini bak pompana. Harcadığı yola, emeğe yazıktır. Maliyeti saymıyorum bile.
Çoğunlukla kızların kıskançlık için yaptıkları durumdur. Erkeklerin yapacağını pek sanmıyorum biz erkekler odunuz hemde yontulmamışından gelemeyiz öyle işlere.
Gittiğine değecekse yapılacak eylemdir.
uçakla gidiliyorsa sevgilinin los angeles'da yaşadığına delalet eder.
muhtemelen umduğu bir şeyler vardır.
Onu bunu bilmem de yolculuk ardından toprağa inilen gün perte çıkıyor insan. 16 saat yolculuk yaptığımda bile vücudum istifasını veriyor, kaldı ki 1 saat daha işkence olur. Ayrıca bu vesileyle devletin ankaradan sonrasına bakmamasına parmak basmak istiyorum, orada yaşayanlar insan değil mi lan? Ankaraya kadar şöyle böyle geliyoruz, sonra yollar kaymak gibi. Ha zaten türkiyede o ismi popüler büyükşehirlerde yaşamayınca adamdan sayılmıyordu insanlar değil mi? beyaz köşkünden veyahut özel uçağından çıksın bazıları ve otobüs yolculuğu yapsın bir yerleri yiyorsa, görelim hanyayı konyayı.
kapalı kapılar ardında müzakereler gerçekleşmeyecekse o sevgiliyi ve koskoca 35 saati * kaybetmekle sonuçlanacak olan eylem. Adamı tam bir keriz durumuna düşürür.
Olsaydı giderdim. Sonuçta sevdiğimi görmek için o yolları aşardım.
iki taraf da yapıyorsa normaldir. Aksi halde pişmanlik yakindir.
bayram için yapacağım eylemdir. Kendisi gelmek istiyordu lakin otobüse binip otobüslerde pandemi döneminde rezil olmasını istemediğim ve virüs bulaşma riskini alamadığım için izmir-Samsun arası aynı gün içinde gidip döneceğim.

Kimine göre enayiliktir kimine göre sevgidir kimine göre de fedakarlıktır.

Ayrıca uzun yol yapmayı da sevdiğim için paslarımı eritmek için güzel bir bahane olacaktır ve bir kaç saatliğine de olsa samsunu gezme imkanım olacak.
güncel Önemli Başlıklar