bugün

erkek olarak kadınlara seni sallamıyorum tribi atarsanız ya "odun" damgası yersiniz, ya da "medeni cesareti yok ezik" damgası yersiniz.

türkiyede erkeğe o kadar ihtiyaç olmadığı için hiç bir kadın da aşırı yüksek egosunu bir kenara bırakıp size gelmez.çünkü coolluk aşırı götü kalkık bu kadının aşırı yüksek egolarına hitap etmez.

yavşağın biri hatuna iki takla atar,aşırı yüksek egolarını okşar gözünüzün önünde alır götürür,
gulp diye yutkunur arkasından aval aval kaval kaval bakarsınız.
hayattan sıkılmış insandır ya da ihtiyacı yoktur şeyde olabilir doğru insanı bekliyor *
sevgilim olmadığı zaman kimseyi sahiplenmek zorunda değilim ,(bu büyük bir lükstür)
kimseyi kıskanmak zorunda da değilim ,(bu büyük bir lükstür)
kimseye ilgi gösterip kıçını kaldırmak zorunda da değilim ,,(bu büyük bir lükstür)
kimsenin kıçını kaldırdıktan sonra egolarını tatmin etmek zorunda da değilim ,
kimseye zaman ayırmak zorunda da değilim , kimseye para ayırmak zorunda da değilim ,
kimsenin kaprisine katlanmak zorunda da değilim diye düşünen ,

sevene can feda, sevmeyene elveda
aşıksan vur saza şoförsen bas gaza tarzı çiçek abbas felsefesine sahip huzur adamıdır.
akıllı erkektir, kendini yormaz.
lan fani hayat diyerek kendini yormayan. daha önemli işlere bakan eğer o önemli işleri başarırsa kızn hem de en güzelinin kendilğinden geleceğini bilen erkektir.
gerçek kişinin ve gerçek aşkın karşısına çıkmasını bekleyen erkektir, candır.
hiçbir $ey bilmiyorum ama tek bir $ey biliyorum: illâ gay (gey) değildir.
"ben bu memleketin kısa boylu kıllı kızlarının kapısında 12 kişinin arkasından kuyruğa girmiyorum lan, senktirin!"
diyen dikkafalı erkektir. kadınların egolarını tatmin edemeyeceği için sanılanın aksine en nefret ettikleri erkek tipidir.
eğer ilk defa bir sevgilisi olmayacaksa, çok fena canı yanmış erkektir.zamana ihtiyacı vardır.gerçekten çok sevmiş bir erkek ortada bir neden yokken terkediliyorsa yeni bir sevgili edinmek için çaba göstermez.hayatında daha önce hiç sevgilisi olmamış ve bunun için çaba göstermeyen erkek ya gizli eşcinseldir yada aşırı derecede utangaçtır.
ders çalışmaktan kızlarla uğraşmaya vakti yoktur. *
(bkz: başlıkta kendimi buldum)
en asil duygunun insanıdır.
sevgili edinilmeye calisilan kisidir, derslere kafayi bozmus kisi de olabilir.
muhtemelen derinlerde bir yerde birilerinden iz kalmıştır. o izler silinmedikçe başka birisiyle olmanın onu mutlu etmeyeceğini bilen kişidir. lakin o izler silinir mi? bu o kadar kolay bir süreç değildir ve bazen yıllar sürebilir. nihayetinde güzel şarkıcımız nilgülün yıllar yollar şarkısı olayı tam olarak anlatmaktadır. yıllar, yollar, akıl almaz bahaneler, seni beni aldı eller...

şimdi bu adam nasıl sevgili bulmak için çabalasın?
erkekse çevreden ne iş? gibisinden tepkiler alan erkektir.
ağzı beş karış açık nerde birini düşürürüm diye gezmekten daha iyidir. umursamaz tavırları kızlara daha çekici gelir.
(bkz: kendimden biliyorum)
yanında duran her kızla yakıştıtrılmaya yol açar. oysa ne şevk vardır ne bir lutuf.
(bkz: pipimden aşağı kasımpaşa)
sevgili edinmek için çaba harcanmayacağını ( kaldı ki ne yapsın, sırf kız tavlamak için dans kursuna mı gitsin?) bu işlerin kısmet olduğunu, önemli olanın sadece doğru ortamları yakalamak olduğunu, bu ortamlarda tanışacağı kızlarla oluşacak karşılıklı diyalog sonucu bu işlerin olacağını bilen erkektir. alnına abaza yazıp tek başına barlara gitmez.
başı bağlı erkektir veyahut zengin yada çok yakışıklı olabilir.
yapılacak daha önemli işlerim var deyip, knight online'da level kasmaya giden tipler buna örnek teşkil eder.
kadın erkek ilişkisinde, erkeğin etkisiz eleman olduğunu, tamamen kadının keyfine kalmış sakat bir ilişki türü olduğunu,yaşayarak öğrenmiş , kendi halinde takılan erkektir.

kadın işine gelmediği zaman erkeği yanına bile yaklaştırmaz. tanışamazsınız bile.
işine geldiği zaman da en yüz vermeyen erkeğe bile takla atabilir. çünkü çoğunda "nasıl olsa abaza,iki kırıtsam kafeslerim" özgüveni vardır.
zamanında çok canım yandığından, olaya bi atıslam elime yüzüme bulaştırmamdan korktuğum için kendi halimde yaşamıma devam ettiğimden, kendime yakıştırdığım sıfattır. malesef. üzüldüm bak yine.
olsada elinde tutabilmek için bir çaba sarf etmeyip kendini seven kızdan bile soğutmaya başlayacak erkektir.
Kimbilir yaşadığı onca acı tecrübeden sonra bu işlerden elini eteğini çekmiş,kendine yeni bir felsefe yaratmış olabilir.
(bkz: Kaçan kovalanır)