1. 1.
    sevgili edinmeyle uğraşmayan ya da uğraşsa bile bir şey elde edemeyen ya da boşuna çaba harcamak istemeyen erkektir.
    7 -1 ... birinin hayati
  2. 2.
    kızların gözünde her zaman bir gömlek üstün olacak erkektir.

edit:samimiyetine de daha fazla inanılan erkektir ayrıca.
    7 -3 ... unavailable
  3. 3.
    sevgili adaylarının kendisi için çabaladığı erkek de olabilir ki bu durumda uğraşmaya ne gerek var diye düşünebilir. zira ne demiş şair; gelsin biri gitsin biri zükecem gelmişi geçmişi.* *
    1 ... parafraks
  4. 4.
    bekarlık sultanlıktır olayını çözmüş erkektir.
    6 ... platinum
  5. 5.
    ilgi çekeceği kesindir, tabii eli yüzü düzgün olmak şartıyla.
    bunun dışında kaçınan kişiliktir. çekingendir. belki de planları vardır.
    5 -1 ... siriusx
  6. 6.
    nasıl olsa ilişkisi yok cepte, istediğim zaman çıkarım denerek ilelebet yedek klubesinde tutulan ve şans tanınmayan zavallı erkektir.
    -2 ... kaplus
  7. 7.
    takla atmayan adam kızların aşırı kalkık(!) egosuna hitap edemez ,
    ya odun damgası yer ya da medeni cesareti yok "ezik"damgası yer. en tercih edilmeyen erkektir
    5 -2 ... kaplus
  8. 8.
    kızlarda bunun sevgilisi var o zaman kızlarda popüleritesi de var demek ki bunda bişey var o zaman ben de beğeneyim şeklinde bi sürü psikolojisi vardır.sevgilisi olmayan adam kızlardaki o popülariteye bağlı sürü psikolojisine hitap edemez.
    2 -2 ... kaplus
  9. 9.
    red edilip rezil i rüsva olmaktan korktuğu için

"dini inanışım buna engel oluyor, üşeniyorum, yaradandan korkuyorum vs vs. evlenmeyeceğim birisiyle duygusal bir ilişki yaşamak bana uygun gelmiyor. "

şeklinde yorumlar yapan erkektir. bunlar çoğalsın daha da çoğalsın da bir kızın peşinde 12 kişi değil 3 kişi kalsın. kızlarımızın dötü biraz insin.
    biz de 10 kişinin arkasından kuyruğa girmekten kurtulalım .
    aferin oğlum başarılı, aynen böyle devam edin dedirten başlıktır.
    6 -2 ... kaplus
  10. 10.
    sevgilisi olan erkektir. ya da daha onceden sevgilisi olmus, baskasini istemeyen erkektir. usengectir veya aseksueldir.
    2 -2 ... revolter00