bugün

Bu benimdir, evet. Sadece Porsche sahibi değilim.
Sevgili dediğin çarşıda pazarda bulunduğu için zamanı gelince gidip alacaktır.
Yaptığında da pek bir şey olamayacağını tahmin eden erkektir. o yüzden bunu gereksiz kafa meşguliyeti olarak görür.
benimdir..

o beni bulur diye düşünüyorum aşktır bu en nihayetinde ama pek bulacak gibi görünmüyor.
istisnasız önüne gelen kadına kıza yürümekten daha yeğ bir durumda erkektir. sevgili, hiçbir şey yapmazsanız, durgun olursanız vs bu konuda şanslı olamayabilirsiniz elbette ama, sırf sevgilim olsun diye de fevri davranmamanız gerekir. bir insanın hayatı boyunca çok sevgilisi olması saçma bir şey zaten. gönül işi dediğiniz bu durum fazla sevgili barındırmamalı. sadece bir tane olan kalbimize çok kişi sığmamalı.
benimdir bu erkek. özel bir çaba sarf etmiyorum sevgilim olsun diye. eğer olacaksa öyle ya da böyle bir şekilde buluruz birbirimizi? dimi aşkileytom?
işsizdir. yani gerçek anlamda işsizdir.
bu yaştan sonra babadan harçlık isteyip kız arkadaşı mı gezdirelim?

şimdi kızı alıp park kenarlarında simit kemirerek de zaman geçirilmez. bi sinemaya gitmek, akşam yemeğine çıkmak lazım. bu devirde bir bardak çay içip, sırf yanında sen varsın diye mutlu olacak kız kaldığını da hiç sanmıyorum. artık caramel macchiatosunu yudumlayıp bir yandan da waffleından bir lokma almak isteyen kızlar var.
benim bu. bir faydasını da görmedim. karşısına çıkacak herhangi birine razı olmayacaksa karizma erkektir. ama öyle değilse işi yaş.
Kafasını dinliyordur.
Yalnız kalmak istiyordur veya tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyordur. Hemen ön yargılı davranmayın.
sokak köpeği ki sahipleniyosun lan?

sevgili edinme nedir amk?

mamasını suyunu da versin bari yazıktır hayvana.
ev kerhaneye döndü zaten. gelen giden karının haddi hesabı yok. neden sevgili aramakla uğraşayım ki. deli mi sikti lan beni. kıza evin konumunu atıyorum 1-1,5 saat sonra evime geliyor. yorulana kadar kan ter içinde sevişiyoruz. oyyhhşş.
Belki "sevgili" algısını sevmiyordur.
hayırlısı diyodur. hayırlısı derseniz fazla geçmeden önünüze çıkar merak etmeyin. bu en yakın arkadaşınız bile olabilir. senin aklının ucundan bile geçmiyor olabilir fakat onun sana karşı hisleri olabilir. Bi bakın derim
Bu işin herhangi bi formülü yok zannımca.

Kimi uğraşır sevgili yapar, kimi hiç uğraşmadan sevgili bulur kimi de uğraşsa dahi bi sevgili bulamaz.

Bu işte geçerliliği olan tek şey uygun zaman ve uygun çevredir.
sevgili edinmek, evlilik edinmek kolay. Hayatını ve karakterini bir seks uğruna satarsan gerçekleştirebilirsin. önemli olan fuck buddy edinmek çünkü burada her şey açıktır, ederin kadar ederin vardır. gereksizliklerle uğraşmazsın. sadece mutlu ve huzurlu olmak zorundasındır. ha bu da çok iyi değil aslında yanına ek özellik olarak samimi arkadaşlıkta eklenmesi lazım o zaman ofh yemede yanında yat. ye tekrar yat.

(bkz: huzur ve mutluluk arayan erkek)
Sağ eliyle sevgili olan erkektir. Karı kız dırdırından bıkmış olabilir
Benimdir.
adapte olamamış erkektir. ''Neye adapte olamamıştır?'' sorusunun cevabını diğer sözlük yazarlarına bırakıyorum.
Bir kalbi sevmek herkes için kolay değil hele ki kalbi daha önce kırılmış ise.

Tüm erkekler saldıray abi değil.