1. 1.
    Bakın 8 yıl sabit profesyonel sevgili olduktan sonra gırtlağına kadar derde düşmüş biri olarak söylüyorum, bu sevgili denen şey tam baş belası. Hayır çok seviyosun ölüp bitiyosun sonra kız bi gün bi bakmışsın yok. Yok yok özlemedim hatta iyi ki de yok o ayrı konu. Erkek erkeğe eğlenebilmek mükemmel bişeymiş aq pese gidiyosun 10 saat arayan soran yok gezmeye gidiyosun şehir dışına dırdır yok. hayatın farkına 24 yaşında varmak üzücü sadece o da nasıl olsa gelecek günler, beni bekler. Seviyorum sizi.
    9 -5 ... dj battaniye
  2. 2.
    kardeş bi kaç gün sonra kötü hissedersen ben seni dinlerim.
    geçmiş olsun şimdiden.

edit: anam anam anam bi de sekiz sene.
    bi de 24 yaşında sap kalmış şu an.
    o arkadaşların evlenirse boku yicen.
    5 -6 ... wendy vermeer
  3. 3.
    yalnızlıkta ayrı bir dert. bunu da kabul etmek lazım. insanın bazen arkadaşlarıyla hatta annesi ve babasıyla bile paylaşamayacağı şeyler oluyor. işte böyle zamanlarda bir sevgiliye değilde bir hayat arkadaşına ihtiyaç duyuyorsunuz. erkek erkeğe de eğlenirsin ama bir yere kadar sonra yalnızlık insana koymaya başlar. yani bırakın şu "bekarlık sultanlıktır" ayaklarını. yalnız kalınca anlarsınız.

ailenizden başka birinin sizi merak etmesi, sizi önemsemesi, sizin için endişelenmesi güzel şeydir.

konuyu şöyle bağlayayım; sevgili değilde bir hayat arkadaşı lazım insana.
    8 ... suppiluliuma
  4. 4.
    ayak bağıdır sevgililik. sizi mental ve duygusal olarak yorar. getirileri genelde daha azdır.

özgürlüğünüz kısıtlanır. yaratıcılığınız körelir. monotanlaşır aynı şeyleri tekrarlamaya başlarsınız. sivrilen özelliklerinizi törpülersiniz. kendinize ayırdığınız zaman azalır.

bir hareketi yaparken acaba o ne düşünür ne tepki verir diye düşünürsünüz. iki kişilik yaşarsınız.

genelde olduğunuz insandan biraz daha uzaklaşırsınız.

tadılması gereken, çok güzel hisler de yaşarsınız ama biraz kokain etkisi gibi. huh.
    7 ... fennafillah
  5. 5.
    ayrıldıktan sonra derinden çekilen " oooh bee ! " den de anlaşılandır.
    3 ... teflon
  6. 6.
    Evet gereksiz. Hayatını iki kişi yaşamaya başlıyorsun (tabi bu benim gibi salaklara özel bir durum yoksa bilinçli Kişiler bunu yapmıyor) sonra ona alışıyorsun bir süre sonra bakıyorsun yok. Geri istiyorsun Mesajlar atıyosun gelmiyor nerden bulaştım ben buna diyosun vs vs. Ama sevgilin yokken kafan çok rahat. Henüz o rahatlığı yaşayamadım ama olsun
    2 ... nadyaileivan
  7. 7.
    23 yıldır yok hiçte umrumda değil.
    1 ... fyodor paskevich
  8. 8.
    böyle ilişkileri aklım almıyor yahu gerçekten, zeki de biriyim oysa. 16dan 24e 8 sene. Eminim güzel şeyler yaşamışsınızdır ama kaçırdığın şeyler daha çoktur diye düşünüyorum.
    Geçmiş olsun, açığı kapatman lazım hızlıca.
    4 -1 ... bir kucuk sanssizlik meselesi
  9. 9.
    8 yıl sevgili olduktan sonra bigün bakmışsın yok dediğin kız mezara mı girdi amk? 8 yıl ne lan. evlenseniz o kadar sürmezdi.
    2 ... kiminanir vol2 special edition
  10. 10.
    evli değilsin bir şey değilsin sevgili nedir ki seni sınırlandırmasına müsaade ettin 8 yıl boyunca. evli olsan bile hakkı yok ama hani daha dikkatli olurdun evli olsaydın. neyse geç olsun da güç olmasın. bundan sonra hayatını yaşa. kendin için yaşa ya başkası için değil. sevgili kelimesini duyunca bile sinirlerim hopluyor. bıktım bu ülkede mıç mıç sevgili vs meraklılığından.
    4 ... monte kristo kontesi