1. 1.
    Bakın 8 yıl sabit profesyonel sevgili olduktan sonra gırtlağına kadar derde düşmüş biri olarak söylüyorum, bu sevgili denen şey tam baş belası. Hayır çok seviyosun ölüp bitiyosun sonra kız bi gün bi bakmışsın yok. Yok yok özlemedim hatta iyi ki de yok o ayrı konu. Erkek erkeğe eğlenebilmek mükemmel bişeymiş aq pese gidiyosun 10 saat arayan soran yok gezmeye gidiyosun şehir dışına dırdır yok. hayatın farkına 24 yaşında varmak üzücü sadece o da nasıl olsa gelecek günler, beni bekler. Seviyorum sizi.
    9 -5 ... dj battaniye
  2. 2.
    kardeş bi kaç gün sonra kötü hissedersen ben seni dinlerim.
    geçmiş olsun şimdiden.

edit: anam anam anam bi de sekiz sene.
    bi de 24 yaşında sap kalmış şu an.
    o arkadaşların evlenirse boku yicen.
    5 -6 ... nammu
  3. 3.
    yalnızlıkta ayrı bir dert. bunu da kabul etmek lazım. insanın bazen arkadaşlarıyla hatta annesi ve babasıyla bile paylaşamayacağı şeyler oluyor. işte böyle zamanlarda bir sevgiliye değilde bir hayat arkadaşına ihtiyaç duyuyorsunuz. erkek erkeğe de eğlenirsin ama bir yere kadar sonra yalnızlık insana koymaya başlar. yani bırakın şu "bekarlık sultanlıktır" ayaklarını. yalnız kalınca anlarsınız.

ailenizden başka birinin sizi merak etmesi, sizi önemsemesi, sizin için endişelenmesi güzel şeydir.

konuyu şöyle bağlayayım; sevgili değilde bir hayat arkadaşı lazım insana.
    8 ... suppiluliuma
  4. 4.
    ayak bağıdır sevgililik. sizi mental ve duygusal olarak yorar. getirileri genelde daha azdır.

özgürlüğünüz kısıtlanır. yaratıcılığınız körelir. monotanlaşır aynı şeyleri tekrarlamaya başlarsınız. sivrilen özelliklerinizi törpülersiniz. kendinize ayırdığınız zaman azalır.

bir hareketi yaparken acaba o ne düşünür ne tepki verir diye düşünürsünüz. iki kişilik yaşarsınız.

genelde olduğunuz insandan biraz daha uzaklaşırsınız.

tadılması gereken, çok güzel hisler de yaşarsınız ama biraz kokain etkisi gibi. huh.
    7 ... fennafillah
  5. 5.
    ayrıldıktan sonra derinden çekilen " oooh bee ! " den de anlaşılandır.
    3 ... teflon
  6. 6.
    Evet gereksiz. Hayatını iki kişi yaşamaya başlıyorsun (tabi bu benim gibi salaklara özel bir durum yoksa bilinçli Kişiler bunu yapmıyor) sonra ona alışıyorsun bir süre sonra bakıyorsun yok. Geri istiyorsun Mesajlar atıyosun gelmiyor nerden bulaştım ben buna diyosun vs vs. Ama sevgilin yokken kafan çok rahat. Henüz o rahatlığı yaşayamadım ama olsun
    2 ... nadyaileivan
  7. 7.
    böyle ilişkileri aklım almıyor yahu gerçekten, zeki de biriyim oysa. 16dan 24e 8 sene. Eminim güzel şeyler yaşamışsınızdır ama kaçırdığın şeyler daha çoktur diye düşünüyorum.
    Geçmiş olsun, açığı kapatman lazım hızlıca.
    5 -1 ... bir kucuk sanssizlik meselesi
  8. 8.
    boş bir zaman kaybıdır. hayatını bir bireyin üstüne kurmak ona göre hareket etmek bilemiyorum yani.. saçma
    1 -1 ... ponnygg
  9. 9.
    Bunu diyen bir insan o ilişkiye yazık etmiş demektir. Kız da senin gibi hissizden kurtulmuş ne güzel.
    1 -1 ... gercegintakendisi
  10. 10.
    gece 12, dışarıdasın. birine hesap vermek yanında kimlerin olduğunu bildirmek zorunda olduğun birisi var mı? yok!
    ilkokul arkadaşını gördün, sadece gülümsedin naber iyi sen bende iyi dedin, 'bu kız kim şimdi niye gülümsüyorsun' diyen birisi var mı? yok!
    gelecek kaygısı sinir stres alkolik olmaya gerek var mı? yok!
    bu hayatta olacaksan barney gibi olacaksın yahu, hiçbir şeye bağlanmadan ve hiçbir şeyi kendinden üstte tutmadan. senin hayatınsa sen önemlisin bu kadar basit ve net. ama tabi, yeri geldi mi seveceksin. iyice tanıdıktan alıştıktan sonra seveceksin. 'bu kız bana uygun' dedikten sonra başlayacaksın. ilk dediğim ile şimdi bitirdiğim uyuşmuyor ancak, sevgili hem gereksiz hemde gerekli yahu?
    manevi ihtiyaçların bütününü karşılayabilirsin, bir yandan maddiyatından da maneviyatından da soğuyabilirsin. neden bu kadar çelişkiliyim?
    3 ... soundofsilence