bugün

etraf dolu bunlarla. arkadaşlığı bitirin yüzüne bakmayın.
uzun zamanını sap geçirmiş adamlardır.
En kötü olan durumdur. O kadar emek verirsin, sürekli yanında olursun. Ama birtakım duyguları için değişir. Ta ki o emin olunamayan birtakım duygular bittiğinde geri dönene kadar. Dostsun gelirse yine sararsın yaralarını. Fakat bir kere olur ikincisi affedilmez. Bir kere affedilmesinin sebebiyse insanları kolay silememektir. Unutmazsın ama affedersin işte. çünkü o insan değişmez yine olsa yine bırakıp gider.
dost degil tost..
gormemistir kendileri.
Dost mu? Diye bön bön bakılan durumdur. Olmamış o başlık. Edit piiiliiiiiizzzz...
oldum delisi, kaptırırım hissi taşıyan zihniyet.
insan mı? diye sorulan durum.
hanimiş insan?*
Sadece sevgilisiyle kavga edince sizi arayan insandır. Ezik.
genellikle amsalak diye tabir olunurlar. ha amsalak diyerek sadece erkekleri hedef almadım da kızlar için amsalak kuvvetinde bir kelime ya yok ya da bilmiyorum. varsa ve ileten olursa seve seve eklerim. tekrar tekrar amsalak yazmama rağmen amsalak amsalaklığından hiçbir şey kaybetmiyor. öyle de güzel bir sıfat. aynı dalyarak gibi.
lan benim etrafımda hiç yok bunlardan, çocuklarla aynı devam ediyoruz.

sizin nasıl arkadaşlarınız var ya?
bi hafta sonra geri gelir.
O ne kalleş insandır o. Anında uzaklaşılması gereken, şerefsiz olarak tanımlayabileceğimiz karaktersiz insanlardır.
şerefsizdir.
en sevdiğim insan tipi, bir kişiyi daha çıkartıyorsun hayatından. oh mis.
sevgili yapınca dostunu götürmeyi bırakan insandır.
Bu tayfanın bir üst modeli, evlendikten sonra dostlarını, tarihin tozlu sayfalarına gömenlerdir...
artık yalnız olmadığından sizi şutlayan, terk edildiğinde de arkadaslığını kurtarmak bahanesiyle yalvaran gereksiz insan modeli.
(bkz: satış elemanı)
acınacak insandır genelde böyle insanların sonu yalnızlık olur.
3-5 günlük sevgilisi için 5-10 senelik arkadaşlarını satışlara getirenler sadık değil beyinsizdir.
Nesilleri universite de yaygindir ve her bireyin adapte olmasi cok kolaydir.hatun gorunce degerler degisir.bi yanda dost bildigin bi yanda çıt desen ayrilcak bi varlik var.satmayin lan yalniz kaliyos.
Muhtemelen olay şöyledir:

2 arkadaş vardır.Bunlar birbirlerini kanka zannediyorlardır.ikisinin de sevgilisi olmadığı için, yaptıkları kader arkadaşlığından başka birşey değildir.Ve biri sevgili bulunca, otomatik olarak kader arkadaşlığı biter.
kanka var kanka var..düşüncesizse kanka denilen şahıs,satmakla kalmam itin bitarafına sokarım,ulan evde kızla başbaşayım her allahın günü odanın kapısını çalardı dürzü,bunu satmıyım terslemiyim de napayım..başbaşa içmeye giderdik sormadan gelirdi diğer arkadaşlara haber verirdi..ben bunu siktir etmiyim de napayım,zira evden attım puştu,kızdan ayrılmama rağmen..ama anlayışlı ve düşünceli bi adamsa o istemese bile çocuğumuz gibi yanımda götürürüm çoğu kez..
Koca yürekli iyi adam.
(bkz: ibohosting)