bugün

sevgili bulmak için yapılması gerekenler şeklinde bir başlık açılmamalıdır.

edit: arkadaş başlık başıma kalmış haberim yok.
kızları çok fazla ciddiye almamak gerekir.
çok para kazanmak gerekir.
yakışıklı olmak gerekir.
karizmatik olmak gerekir.
ve göztepeli olmak gerekir. *
(bkz: aramaya inanmak)
Beklemek.
ya zengin olmak ya da seni gerçekten sevecek biriyle karşılaşmak. birincisi zordur ama kişinin kendi elindedir mısır'da dede falan yoksa tabii, ikincisiyse tamamen şans.
siz ulaşılması güç olanı oynayın yeter. kendinizi ağırdan satın felan.
(bkz: sanırım yazar bize bir şey anlatmaya çalışıyor)
sevgili aramamak.
türk kızı bulmak istiyosan maldanadamın yanında dolaş eminim bir tane kıllı bacaklı türk kızına rastlarsın.
Hayatınıza farklılık gelmesini istediğinizden ve bir kız arakdaşa ihtiyaç duyduğunuz için girişmiş olduğunuz bulma çabalarıdır. En yakın kız arkadaşınız ile bu derdinizi paylaşarak onun size yardım etmesini beklemeniz sizin için en doğru karardır.
aslında hiç birşeydir. hayat tesadüfleri üzerine kuruludur ve emin ol elbet karşınıza çıkar o kişi.
seçicilik kavramını değer yargılarından çıkartmak. iyi köt idare etmekse amaç her türlü bulunur nedir ki..
bu cevabı yazılı metinlerde arayacak kıvama gelmiş olmak aslında gayet tatmin edici bir cevaptır.
hiper yöntemi olan birinin, yöntemini burada paylaşacağını sanmadığım bir konu bu.
para,şan,şöhret üçlüsü sorunu salak kızlar üzerinden çözer.
hatta "salak kız nasıl tavlanır" şaheseri güzel bir çözümdür.
Dişi bireyler için beklemek yeterliyken. Erkek bireyler için bir hayli uğraş gerektiren bir meseledir.
Öncelikle önüne gelen en ufak bir fırsatı bile boşlamamak gerekmektedir. en ufak bir fırsatı değerlendirin
derken her bulduğunuza balıklama dalmanın gerekliliğinden bahsetmedim tabi. Önüne gelen her fırsat ince eleyip
sık dokuyarak iyice düşünülerek bir karara bağlanmalı ve taktik strateji geliştirerek ondan sonra atılacak
adımlar saptanmalıdır. Neyin fırsat neyin fırsat olmadığı idrak edilmelidir. Kızların her hareketi dikkatle
incelenmelidir ve tahlil yapma yeteneği geliştirilmelidir. Bunun geliştirilmesi için en iyi yapılacak pratik
kendinize yakın olan kız arkadaşlarınızın (sadece arkadaş) hareketlerini gözlemlemek ve her hareketinin ne manaya
geldiğini saptamaktır. Bunu yaptıktan sonra inanın sokakta görüp tanımadığınız bir kızın yürüyüşünden bile yeni
ilişkilere açık olup olmadığını arayış içinde olduğunu yada bir ilişki içinde olduğunu anlamak büyük ihtimalle
olasıdır yüksek oranda tutma ihtimali vardır. Şimdi en başta dediğim her fırsatı değerlendirme konusuna tekrar
değinelim. önüne gelen her fırsat değerlendirilmeli ve o kişi veya kişiler sosyal hayata dahil edilmelidir o
kişinin doğru insan olmadığına karar verilse bile o kişiyi sosyal ağınıza alırken o kişinin de sosyal ağına dahil
olunduğu unutulmamalıdır yani sözün özü her şey sosyallikle çözüme kavuşturulabilir. tabi para, yakışıklılık vs.
bu denklemin diğer değişkenleridir. Denklemdeki değeri ne kadar yüksek olursa bulunan sevgilinin kalitesi de doğru orantılı olarak artar ama sevgili bulma yada bulmama konusunda etkili değildir.
sevgili bulmak, sevgili aramak diye bir kavram yoktur. öncelikle bunun bilincinde olmak lazım. birşeyler seni içine çekiyorsa bırakma peşini.
birinden ayrıldım. uzun bir sürelikdi. 7 ay mekandan mekana gezdim. sevgili aradım durdum. aramayı bıraktım. evleniceğim insanla tanıştım. yapılacak tek şey kişisel hedeflerin doğrultusunda ilerlemek. sevgili gelir çıkar zaten karşına. sen hayatına bak.

edit: ayrılmayı ben istemedim ne eksiliyon la
(bkz: sözlük formatını öğrenmek)
(bkz: ona göre entry girmek)
sevgili kavramını doğru 'algılamak'.

ne kompleksli insanlarmışsınız arkadaş..

sevgili diyoruz ya, sevgi, sevmek filan? tanıdık geldi mi heh, işte onlar filan lazım be. ne lan o öyle, sevgili aranır mı? yuh. ne ego tatminiymiş yahu.

iki dakika kendiniz gibi davransanız, saçma salak cinsellik anlayışlarınızı yontabilseniz* hayat ne güzel olacak aslında.

gerizekalı kızlarla çıkıp, cinsel duygularınızı köreltecek kadar da saygısız olmayın kendinize. oldu mu şekerim?
muhtemelen çok gizli bir yerde saklanan maddelerdir. 28 yaşıma geldim hala bir sevgilim olmadı. hala araştırıyorum nereden ve nasıl sevgili bulunur. ulan kızlar ben ne yaptım size...

(bkz: hiç kız arkadaşı olmayacağını kabullenmek)
kilo vermek.
hiç bir şey yapmayın harbiden diyorum bak yapmayın.
giriskenlik vs vs boyle seylri okumayin yeter. bendeen size tavsiye madem sozluk ilkokul seviyesine indi o arkadaslara tavsiye 20 ysiniza geldiginizde artik iliski kasari olun artik devir bu. olmazsaniz o yslarda sevgiliniz sizi terk ederse zor toparlaniyorsunuz.
hiçbir şey. en ummadık anlarda olur zaten olanlar. doğru olanı da budur.
Dogru zamani kollamak.
zamanı gelince o sizi bulur. extra birşey yapmaya gerek yoktur.