bugün

şimdiye kadar bir sonuca ulaşamasa da umudunu henüz yitirmemiş olan erkektir. zaten kitap okumayı ve kütüphaneye gitmeyi seviyordur, kız tavlamayı da sevdiği bir işe araç olarak kullanmak istemiştir.
kütüphaneye kız kesmek için gidenler olduğu gibi aynı amaçla gidenler kızlar da vardır. ne diyelim hayırlısı olsun.
4 yildir ara ara gidiyorum kutuphaneye,ben disi halimle bulamadm siz erkek halinizle hic ugrasmayin dedigim caba.
ben böyle bir erkek tanıdım sözlükten ama hala bulamadı beyler işe yaramıyor demek ki.
öküz altında buza arayan fitneci komşunun oğludur kesin.
çabası başarıyla sonuçlanan erkek türüdür. sevgili bulmak için sözlükte ava çıkmasındansa kütüphanede avlanması çok daha iyidir. kitap kurtları için seve seve de av olmaya razıyım.
hoşlandığı kızla aynı masada check in yapıp , bir de yanlışlıkla arkadaş isteği gönderen erkektir. sonrasında kız kahkahalar atar, bizim oğlan yine yalnızdır.
Kulturlu bir kiz arkadas bulma cabasidir. Normaldir. Sokak koselerinde salakca etrafi izlemekten bin kat iyidir.
Kulturlu bir kiz arkadas bulma cabasidir. Normaldir. Sokak koselerinde salakca etrafi izlemekten bin kat iyidir.
kısaca abazadır.bide utanmadan kültürlü kız bulma çabasıdır diyip kendini haklı göstermeye çalışıyor.ulan kütüphane lan orası gerçi sen nerden biliceksin kütüphane kültürünü.
Marmara Üniversitesi öğrencisi arkadaşımızdır. Herifin kafa göz fıldır fıldır sürekli yenilemek bir algoritmada donuyor. Bu döndürme eylemini kitaba uygulasa atomu parçalar yeminlen.
Sevgili bulmak için kütüphaneye giden kızla karşılaşmadığı sürece başarısızlıkla sonuçlanacak eylemdir. Yani imkansız değildir.
Fantazi kitapsa eğer okul sıralarını kaçırmış erkektir. Şansını kütüphane kapılarında denemektedir.

Kendisine buradan Prag'a gidip 'Strahov Monastery Kütüphanesi'ni denemesini tavsiye ederim.
Kızı bulamadığı zaman tavandaki fresklere bakarak vakit geçirir, hayal dünyası gelişir, belki de halkayı daha da genişleterek o kızı resim galerilerinde falan aramaya başlar bizler de toptan kurtuluruz amk.
sevgili bulamayacağı bellidir. bari gitmişken "kızlar nasıl tavlanır?" isimli kitabı okusun, belki faydası olur.