1. 1.
  vücüduna dövme yaptıran gençlerin büyük çoğunluğunu kapsar bu kişiler. acizdirler çünkü dövme yaptırmayı sevgili bulmak için bir çare olarak görürler. aslında aradıkları sevgili de değildir. yatacak birini ararlar. dövme yaptırarak insanların dikkatini çektikten sonra bunun sayesinde farklı olduğu görünüme bürünüp geceyi boş geçmemektir amaçları. malumunuz şimdi diğer gençlerin hiç mi aklı yok da bunu yiyor diyorsunuz. fakat yiyorlar işte. bildiğiniz üzere devir gösteriş devri. kişiliğe pek bakılmıyor. bu dövme yaptıran gençlere de diğer kişiler tarafından '' ayy dövmesi var'' yaklaşımı yapılıyor kızlar tarafından ve bu kızlar üzerlerine atlıyor bu genç erkeklerin duraksamadan, erkekler tarafından da kız olanları çok rahat beraber olunabilecek kişi olarak görülüyor. şimdi bir erkek genç çıkmış dışarı ne yapsın doğru giyinmiş düzgün birini, tavlaması yatağa atması çok uzun sürer. ne yapıyor gidiyor bi bara bakıyor şöyle dövmeli birine. sonrada ver elini ya onun evi ya da kızın evi. bunun farkında olan genç kızlar da dövme yaptırıyor bu nedenle genelde. gençliğimiz bu hale gelmiş artık. nerede entellektüel yaklaşım nerede kişilik? arayan yok. çok üzücü bir durum.
  -4 ... paris hilton
 2. 2.
  Kimliksiz ülkelerin kimliksiz vatandaşlarının en gözde fiillerinden biri daha. Daha geniş kapsamda ele alacak olursak; olduğun gibi görünememek şeklinde bahsedebiliriz konudan. Kimliksizlik dedim ya işte, insan olabilme bilincinden feragat etmiş bünyelerin mutlaka uğrayacağı ve orda kalacağı bir durak olduğun gibi olamamak, görünememek. Kendinde ne aşağı ne de kesinlikle yukarı olduğunu anlayamadığın ademoğluna sevimli görünebilmek ve yalancı tebessümlerine layık olabilmek amacıyla bütün benliğini çıkartıp çöpe atan insanların ülkesi Türkiye.

  Bir yandan asi gençlik havalarıyla bütün ruhunu ne idiğü belirsiz triplere kurban vermiş günümüz punkçı Beyoğlu/moda gençliği ve türevleri(her şehirde mevcut), diğer yanda markadan başını kaldıramayıp amerikanın 6. snıf cafelerinde( starbuck's gibi) zaman geçirmeyi elitizm zanneden bir başka trajikomik güruh. Başka bir yanda entel olmayaı fular ve pipodan ibaret görenler ya da hayata vajina deliğinden bakıp burnunu pis kokulara sokmaktan imtina etmeyen piercing embesili, dövme abazanı gençler. Kendi gibi olamayanlara bütün sözlerim. Gerçekten hayattan anladığınız ve sizi orgazmın doruklarına çıkaracak eylemler bunlarsa sonuna kadar gitmenizi tavsiye ederim.

  Ne piercingim var ne de dövmem. Öyle bir marka takıntım da olmadı, rainbowcu da değilim orası ayrı. Starbuck's a kahve içmeye girer, kahvem bittiği anda özel mülkten çıkmış olurum. Devletin sokağındayımdır o dakikadan sonra. Green day'i severim ama ''abi bi milyon versene'' triplerini asilik olarak addetmemekle birlikte böyle bir şeyle karşıma geleni de gönüllü şamar oğlanı olarak değerlendirir o dakikadan sonra atılacak tokat sayısından asla ve kata feragat etmem. Anlatmaya çalıştığım şey, ruhunuzu zorlayacak ve yaşamı algılayışınızın dışındaki her eylem sizi siz olmaktan çıkaracağı gibi akıl sahipleri tarafından kıçlarının en mümtaz yerlerinden size kocaman gülücükler fırlatmalarına da sebep olacaktır. Siz siz olun birileri için(kadın, erkek fark etmez) kendiniz olmaktan vazgeçmeyin. Şiddetle öneririm.
  1 ... 2 ile bolunmeyen tek sayilar
 3. 3.
  (bkz: bunu yapan yazar olamaz)
  1 ... seyir