bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    sözlükler aleminde sıkça karşılaşılan, kadın yazarlara ve yazdıklarına temkinli yaklaşılması gereğini ortaya koyan olay.
    2 -1 ... oyuna devam
  2. ?.
    genelde sevgililerinin "oraya yazma, şundan özel mesaj gelirse kabul etme" gibi baskılarından kaynaklandığını düşündüğüm hadise.
    -1 ... rakimalboga
  3. ?.
    çok saçma bir hadisedir. sözlükte yazan kadın kendisi için yazar / yazmalı. yazıp yazmamakla sevgili sahibi olup olmamak arasında bir ilişki olmamalı. hal böyleyken ilginçtir, bu olay sadece kadınlara mahsus değildir. sevgili bulunca sözlükten ayrılan erkek bir yazar da tanıyorum, arkadaşım olur kendisi. güzide bir sözlüğümüzde yazar olabilmek için aylarca bekleyip, sonunda başarmıştı, yılların sözlük okuyucusydu. güzel entryleri olan biriydi. sevgili bulunca bütün entrylerini sildi ve yazmamaya başladı, neymiş sevgilisi kıskanıyormuş. böyle bir mallık olamaz. sözlük bir piyasa ortamı değil, paylaşım ve kendini ifade etme ortamıdır. *
    ... ashtarte
  4. ?.
    - bir daha sözlüğe girmeni istemiyorum zeynep!
    - tamam sevgilim.

durumudur!
    2 ... vivendi
  5. ?.
    has.tırsın gitsin denilebilecek eylem. sürekli sevgilisi hakkında sözlükte başlık açacağına aşkom,sefkilim tarzı kelimeleri entrylerle dile dökeceğine sözlükten ayrılsın daha iyi denir buna.
    2 -1 ... lolita lempicka
  6. ?.
    (bkz: iyi sabahlar sozluk ben yatiyorum)
    1 -2 ... bl
  7. ?.
    kadın-erkek farketmez; sevgili bulduğu için sözlükten ayrılıcak kadar karakter eksikliği yaşamaktaysa, o oturmamış karakterin zaten sözlüğe verebileceği pek bir şeyi yoktur.

isterse kalsın, isterse gitsin. hiç farketmez.
    2 ... chaotic good
  8. ?.
    teknolojinin insan iliskisine vurdugu, sayisi belirsin darbelerden bir tanesi.
    -1 ... fersan
  9. ?.
    (bkz: muhtemelen sevgilisi de burada yazıyordur).
    ... dokunmayimbana
  10. ?.
    sözlüğü facebook gibi bir çöpçatanlık sitesi zanneden, sözlüğün amacından habersiz kompleksli kişinin yaptıracağı eylem.
    2 ... supremo