bugün

güzel bir sorudur. her şeyin bu kadar boş anlamsız olduğu bu dünyada sevgiden daha önemli ne olabilir? evet.
(bkz: cevabı bevletmek olan sorular)
saglik.
Sevişmek.
Özgürlük!
Beşiktaş'ın lyonu elemesi, ve anderlecht'in manU'yu yenmesi.
Lay lay lom galiba size göre sevmeler.
daha fazla sevgi.
(bkz: saygı)
saygı olabilir. saygıdır.
Kariyer.
inat - öz güven - hırs hırs hırs - alman disiplini - başarı başarı başarı ve nihayet başarı.

Benim için budur zira sevgilisiz 19 yılı devirdim ama yine de aile sevgisiz bir gün geçirmemiş de olsam bu maddeler olmasa sevgiyle ancak yalak, yılışık, yavşak, sırnaşık olurdum.

Bu maddelerle başarılı oldum, şair oldum, ressam oldum.
10 milyon euro..
aslında çok önemli bir vurgu olmasına rağmen, hiç bir boka yaramayan soru.
afedersiniz ama ilişkide çoğu zaman tek başına yetersiz kalıyor sevgi. önemli olan sevgiyi, " birbirini anlama, birlikte eğlenme, saygı duyma" gibi hissiyatlarla birleştirmek. O zaman tadından yenmiyor sevgi.. Hissettirmedikten sonra, yaşatmadıktan sonra kimseye bir faydası yok bu hissiyatın.
Bence yok. Anne, aşk, sevgili, Allah, dost, hoşgörü, huzur, sabır... Tüm bu klavye döküntülerini anlamlaştıran şeydir sevgi. insanın et parçasından ibaret olmasına karşı çıkan ruh gibi.
insan insanin once gonlune muhtactir.
Sevgi herşeyin ilacıdır. Mutsuzsan , hastaysan herşeyi düzeltir ve insanın sevildiğini bilmesi en güzel duygulardan birisidir.
para olabilir.
Fahişeye bile aşkım dedirten para tatlım.
görsel
her zaman söylediğim gibi 10 milyon euro tabi ki.
(bkz: huzur) sevgi insana zarar da verebilir. Bir soru.
G ü v e n.

Yoksa isterseniz aşkınızdan ölün, farketmez.
ne huzur ne güven ne paradır, sevgiden daha önemli bir şey varsa kendini düşünmeme sanatıdır.

hepsini siker atar boşverin sevgi bile karşılıklı olur, ama kendini düşünmemek hep karşılıksızdır ve çok asil bir duygudur.

sadece yapar ve hiçbir bok beklemeden yüzünde bir tebessümle arkanı döner gidersin...
sevgine layık olacak insan.