bugün

Herkes severek diyor ama görücü usulü evliliklerinin daha uzun evlilikleri oluyormuş. istatistikler bunu gösteriyor. Karar sizin.
c- evlenmemek.
Evlenmemek.
Görücü usulü.
Görücü usulü evlenen birkaç arkadaşım var hepsi gayet mutlu. Evlilik öncesi uzun bir zaman beraber olmadıkları için en azından evlendikten sonra yaşayacak bir şeyleri kalıyor.
görsel
Gahpelerrr.
Görücü usulü evlilikler daha mantıklı gibi algılanır ama evlilik mantık işi değildir. Evlilik istek işidir. Birini istersin ve evlenirsin. insanın evlenmesi için aşktan gözünün dönüp mantığını rafa kaldırması gerekir. Yoksa niye evlenelim ki? Çok mantıksız.
kesinlikle görücü. en azından aklın başında seçim yapabiliyorsun. gözlerine falan perde inmemiş oluyor. aşk dediğinin ömrü iki yıl ama evlilik sonsuz.
Görücü de olsa sahiden severek fakat sevgililik dönemini de fazla uzatmadan. Uzun ve gitgide cıvıyan ilişkiler hiç hoş değil.
muhafazakar olup olmamanıza bağlı.bunlar kendi kafasında bi kız istediklerinden tek alternatifleri görücülüktür.
Severek evlenilmelidir fakat görücü usulü evlenilecek kişiyi de sevebilirsiniz. Bana göre uzun süreli ilişkilerin çoğu insanın kendi ailesine benzer alışkanlıkları olan birisiyle evlenmesiyle oluşur. Tabi çok anlayışlı iki kişiyseniz ne ala.
Görücü usulü daha caziptir. Severek evlenenlerin hali ortada. Eşini aldatan mı dersin, başkasını seven mi dersin rezalet gırtlak boyu. Ama görücü usulü sürpriz gibidir. Bahtına ne çıkarsa. Ve elbette ailenizin sizi bildiği için karakterinize göre eş bulması daha anlaşılır bir hayat sürdürmenizi sağlar.
ben başkasını sevip görücü usülü evlenmek istiyorum çünkü manyağım ben.
evlilik konusmak istemiyorum artik. evlenmek istiyorum.
azıcık macera ve meşruluk isteyen görücü usulü evlenmelidir, easter egg gibi ne çıkacağını bilmiyorsun. ama o yumurta bozuk çıkarsa haziranlar şubat olur.

Sanki severek evlenmek görücü usulü olmuyormuş gibi de versus diyolar, peh...
(bkz: tanıştırılan kıza aşık olmak)
Hiç evlenmemek.
Vallah aga olsunda nasıl olursa olsun.
biraz ondan biraz bundan .
güncel Önemli Başlıklar