bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    şarkıcı olabilir, sinema/dizi oyuncusu olabilir, politikacı olabilir... hepsi olabilirler lâkin sömürmek için zaman ve mekân tanımamalarıyla ünlüdürler.

bir şarkı mı çıkardı piyasaya; seksen türünü dinlersiniz artık. latin versiyonu, arap mixi, roman havası vs.

bir dizisi mi tuttu; en başta kendi başlar, dizide taktığı öteberiyi pazarlamaya; ardı ardına başka benzer diziler, benzer uzun metrajlar vs.

baktı bir yalan söyledi... tuttu, oyları bir puan yükseldi. politikacıysa; aynı minvalde bin bir türlü olmadık vaatler duyarsınız ki, ne kendi inanır ne etrafındakiler; bakma sen, türkiye'de böyle döner bu işler.

katil mi? katil sevmek de var dünyada, rastlanmadık değil. e bu daha da beterini yapmış ama!!! birisini sevdiği vakit, gözü kapalı sevmenin bokunu çıkaran türk insanlarına müstahak. düşünsene; hâlâ hüseyin ü.'i sevenler var bu ülkede; sırf geçmişindeki siyasi çizgisi öyle diye. ha bak, "siyasi çizgisi de neymiş(?)" diyeceksin; "kendisi katil zaten" diyeceksin... orası da ayrı. ama ne yapsa, seveni eksilmiyor kardeşim; bu da böyle.

bundan 30 sen önceydi. kız kardeşim, erol evgin'in posterlerini gardrobunun iç kapaklarına yapıştırmış, bakar bakar dururdu ona. bir gün: "kızım nesini beğeniyo'sun bu adamın(?)" diye soracak oldum, yemediğim laf kalmadı. "saçları yeter onun beah" deyiverdi bir ara, onu hatırlıyorum bak. "e kel kızım bu, peruk onlar lan" dedim; "sana ne, sana ne, ne aramıza giriyo'sun sen" diye daha bi' delirmişti haspam.

bir manyak oluyorlar hepsi...
    1 -1 ... pipishik